گلدن ماین ایران | آموزش برداشت سود از گلدن ماین
آموزش برداشت سود از گلدن ماین
برداشت سود ، گلدن ماین ، وچر پرفکت مانی ، والت پرفکت مانی ، والت بیت کوین ، Withdraw ، دلار ، درخواست برداشت ، اکانت ، سقف برداشت ، بیت کوین ، پرفکت مانی ، قیمت بیت کوین ، کانفرم ، شبکه بیت کوین ، والت ، قیمت لحظه ای بیت کوین ، قیمت بیت کوین ، اکانت گلدن ماین ،
1925
rtl,page-template-default,page,page-id-1925,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

آموزش برداشت سود از گلدن ماین – Withdraw

برداشت (Withdraw )

 

توضیح : قبل از شروع  این بخش لازم است شما با مفهوم وچر پرفکت مانی ، والت پرفکت مانی و والت بیت کوین اشنایی داشته باشید .

اگر در این موارد اگاهی کافی ندارید میتوانید به قسمت اموزش استفاده از پرفکت مانی و ارزهای دیجیتال در سایت مراجعه کنید .

پس از آن به راحتی مطالب این قسمت را متوجه خواهید شد .

 

در این قسمت هم دو بخش Withdraw Now  و Withdraw History را مشاهده میکنید . در Withdraw History تاریخچه و لیست برداشتهای خودتان را مشاهده میکنید و در قسمت Withdraw Now میتوانید درخواست جدیدی برای برداشت ثبت کنید .

 

در اینجا هم سه روش بسیار ساده برای برداشت وجود دارد که برای کاربرانی که در ایران هستند بسیار ساده و راحت است

 

برداشت از طریق وچر پرفکت مانی ، برداشت از طریق والت پرفکت مانی و برداشت از طریق بیت کوین

 

برداشت از طریق وچر پرفکت مانی :

 

حد اقل برداشت ۲۰ دلار و حداکثر برداشت روزانه ۵۰۰ دلار میباشد . برداشت از گلدن ماین کارمزد دارد ولی مقدار آن زیاد نیست . مقدار این کارمزد برای برداشت از طریق وچر پرفکت مانی ۲ دلار + ۰٫۰۲ میباشد . در یک مثال برای شما توضیح میدهیم تا بهتر متوجه شوید

فرض کنیم شما میخواهید درخواست برداشت ۲۰ دلار بدید . در اینصورت مبلغ ثابت ۲ دلار به همراه ۰٫۰۲ از ۲۰ دلار که میشه ۰٫۲ دلار از ۲۰ دلار شما کم میشه و شما ۱۷٫۸ دلار دریافت خواهید کرد

یا فرض کنیم شما میخواهید درخواست برداشت ۵۰۰ دلار بدهید . در اینصورت  مبلغ ثابت ۲ دلار به همراه ۰٫۰۲ از ۵۰۰ دلار که میشه ۱۰ دلار از ۵۰۰ دلار شما کم میشه و مبلغ ۴۸۸ دلار دریافت میکنید

برداشت از طریق وچر پرفکت مانی

وقتی شما درخواستتون ثبت میکنید به صورت اتوماتیک بین ۰ تا ۲۴ ساعت این مبلغ به صورت یک وچر پرفکت مانی در اختیار شما قرار میگیره .

پس از ثبت درخواست به قسمت Withdraw History برید (تاریخچه برداشتها) مراجعه کنید . بلافاصله پس از ثبت درخواست شما وضعیت Pending با رنگ نارنجی مشاهده میکنید یعنی هنوز در حال بررسی توسط گلدن ماین هست .

برداشت از طریق وچر پرفکت مانی

پس از تائید وضعیت از Pending به Complete با رنگ سبز تغییر میکنه . شما بلافاصله به ایمیلی که با اون ثبت نام کردید و در فرم برداشت هم مجددا از شما سوال شده و ان را وارد کرده اید مراجعه کنید یک ایمیل از سمت گلدن ماین دریافت کرده اید که تمام مشخصات وچر و هر انچه که لازم دارید براتون ارسال شده

اگر در مقابل وضعیت درخواست برداشت کلمه قرمز رنگ Reject را دیدید یعنی این درخواست تائید نشده و موجودی به اکانت شما برگشت داده شده . اما کی این اتفاق میفته ؟ فقط به دو دلیل .

دلیل اول اگر ادرس ایمیلی که در هنگام برداشت وارد میکنید با ادرس ایمیل اکانت شما متفاوت باشه در ۹۹% موارد درخواست برداشت شما لغو میشه و باید دوباره درخواست بدید . پس در قسمت ادرس ایمیل هنگام برداشت خیلی دقت کنید که ادرس ایمیل اکانتتون وارد کنید. اگر اشتباه ادرس وارد کنید مشخصات وچر براتون ایمیل نمیشه و درخواست اصطلاحا ریجیکت (برگشت) میشه . البته این برای امنیت بالاتر خود کاربران گلدن ماین هست .

دلیل دوم این که این درخواست برداشت ، دومین درخواست برداشت شما در یک روز هست . البته گاها دیده شده حتی سه بار هم در یک روز مبالغ مختلف درخواست بدید ، گلدن ماین این برداشتها را تائید میکنه ولی قانونا یک بار در روز میشه درخواست برداشت داد و ممکنه درخواست دوم  Reject بشه و شما مجبور باشید صبر کنید ساعت از ۱۲ شب به وقت GMT بگذره (  به وقت ایران میشه ۰۳:۳۰ بامداد) و وارد فردا بشیم و دوباره درخواست برداشت بدید .

البته این بیشتر برای کاربرانی اتفاق میفته که زیر مجموعه های زیادی دارند و لحظه به لحظه موجودی اکانتشون در حال افزایشه . ما حتی سه بار هم در طی یک روز درخواست برداشت دادیم و در کمتر از یک ساعت پزداخت شده . اما گلدن ماین میتونه در این حالت درخواست شما لغو کنه و شما فردای اون روز درخواست واریز بدید .

“برای اینکه اطلاعات آموزشی در مورد وچر پرفکت مانی دریافت کنید میتوانید به بخش آموزش ارزهای دیجیتال در سایت مراجعه کنید “

 

برداشت از طریق والت پرفکت مانی :

 

این روش تا حدود زیادی شبیه روش برداشت با وچر پرفکت مانی است . چند تا تفاوت این روش با روش وچر پرفکت مانی براتون توضیح میدیم

در روش برداشت با وچر سقف برداشت ۵۰۰ دلار است ولی در روش برداشت از طریق والت پرفکت مانی سقف برداشت تا  ۲۰۰۰ دلار در روز افزایش میابد.

در اینجا هم کارمزد برداشت مثل کارمزد برداشت از طریق وچر پرفکت مانی یکی هست یعنی ۲ دلار ثابت + ۰٫۰۲ مبلغ درخواست شده .

یعنی اگر ۲۰۰۰ دلار درخواست برداشت بدید ۲ دلار به همراه ۰٫۰۲ از ۲۰۰۰ دلار که میشه ۴۰ دلار از میزان درخواستی شما کم میشه و ۱۹۵۸ دلار دریافت میکنید

در فرم برداشت سه قسمت هست که بعد از مشخص کردن مبلغ برداشت باید تکمیل کنید .

برداشت از طریق والت پرفکت مانی

Account name : نام اکانت شما در پرفکت مانی

Your perfectmoney wallet : شماره کیف پول دلاری شما در پرفکت مانی

Email : ایمیل اکانت کاربریتون (حتما ادرس ایمیل اکانت کاربریتون در گلدن ماین بزنید)

در قسمت Withdraw History هم مثل درخواست برداشت وچر پرفکت مانی همون سه حالت مشاهده میکنید . پس از مشاهده Complete سبز رنگ در مقابل درخواستتون یعنی این مبلغ به والت شما واریز شده و هم اکنون در حساب شماست . اطلاعات و رسیدهای پرداخت هم برای شما ایمیل شده است .

“برای اینکه اطلاعات آموزشی در مورد وچر پرفکت مانی دریافت کنید میتوانید به بخش آموزش ارزهای دیجیتال در سایت مراجعه کنید “

 

روش برداشت از طریق بیت کوین

 

دقت کنید اصولا برداشت از طریق بیت کوین برای مبالغ بالاست و توصیه میشه . ما توصیه میکنیم برای مبالغ کمتر از ۲۰۰۰ دلار حتما از روش پرفکت مانی استفاده کنید . دلیلش براتون توضیح میدیم.

محدودیت روش بیت کوین ۱۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار است یعنی درخواست برداشت شما باید بین این مبالغ باشه .این روش بیشتر برای کاربرانی کاربرد داره که مبالغ سنگین در اکانت خود دارند و میخوان این مبلغ به صورت بیت کوین دریافت کنند .

کارمزد این روش با کارمزد روش پرفکت مانی متفاوت است . کارمزد برداشت مبلغ ۱۵ دلار ثابت به همراه ۰٫۰۵% مبلغ درخواست شده است . مثلا در برداشت مبلغ ۱۰ هزار دلار ، مبلغ ۱۵ دلار به صورت ثابت به همراه ۰٫۰۵% از ۱۰ هزار دلار که میشه ۵۰ دلار از مجموع برداشت کسر میشه و مبلغ ۹۹۳۵ دلار مبلغی هست که دریافت میکنید .

باز هم تاکید میکنیم برای مبالغ زیر ۲۰۰۰ دلار از همون روش پرفکت مانی استفاده کنید . روش برداشت بیت کوین با توجه به زمانبر بودن و کارمزد بالا بیشتر برای مبالغ سنگین کاربرد دارد .

نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که قیمت بیت کوین در هر لحظه در حال تغییر است. در یک مثال خیلی ساده این موضوع را برای شما بیان میکنیم  فرض کنید ساعت ۸ صبح قیمت بیت کوین  ۳۵۰۰۰ دلار است و شما در خواست مبلغ ۵۰۰۰ دلار برای واریز به بیت کوین میدهید . گلدن ماین بین یک تا ۲۴ ساعت درخواست شما را تائید میکند . ساعت ۱۰ صبح قیمت بیت کوین ۳۳۰۰۰ دلار است و گلدن ماین تراکنش شما راتائید میکند و وضعیت درخواست شما به Complete سبر رنگ تغییر میکند .

به ایمیل خود مراجعه کنید کلیه اطلاعات واریز برای شما ارسال شده و میتونید حتی وضعیت تراکنش خودتون در شبکه بیت کوین به صورت لایو مشاهده کنید که ایا به حسابتون واریز شده یا هنوز در حال کانفرم از سوی شبکه بیت کوین است .

سیستم گلدن ماین در این لحظه معادل ۴۹۶۰ دلار بیت کوین که میشود ۰٫۱۴۱۷۱۴۲۸ بیت کوین به والت شما ارسال میکند . اما یک ساعت بعد و وقتی این مبلغ به والت شما واریز میشود میزان دلاری که دریافت میکنید وابسطه به قیمت لحظه ای بیت کوین در همان لحظه است .

مثلا فرض کنیم این مبلغ ساعت ۱۱ به والت شما واریز میشود و در این لحظه قیمت بیت کوین ۴۰۰۰۰ دلار است پس شما ۵۶۶۸  دلار دریافت میکنید! یعنی ۶۶۸ دلار بیشتر از درخواستتون .اما ممکن است ساعت ۱۱ قیمت بیت کوین ۳۰۰۰۰ دلار شده باشد، در اینصورت ۴۲۵۱ دریافت میکنید!این به خاطر تغییرات قیمت بیت کوین است که به صورت لحظه ای رخ میدهد و شما باید این موضوع را در نظر بگیرید این فقط یک مثال است و احتمال تغییرات اینچنینی قیمت بیت کوین در طی دو ساعت خیلی بعیید به نظر میرسد.

در کل هنگام برداشت از طریق بیت کوین باید این موضوع را در نظر داشته باشید که ممکن است مبلغی کمتر یا بیشتر از مبلغ درخواستی دریافت کنید که این فقط وابسته به قیمت لحظه ای بیت کوین است گلدن ماین این حق را برای خود محفوظ دارد که بین ۰ تا ۲۴ ساعت این مبلغ را برای شما واریز کند که البته معمولا درخواستهای برداشت حداکثر طی یک الی دو ساعت تائید میشوند و به والت شما واریز میشود.

 

اما برای داشت از طریق بیت کوین یا دیگر رمز ارزها چه کنیم؟

برداشت از طریق والت بیت کوین

برداشت از طریق بیت کوین هم بسیار ساده است . در فرم برداشت در قسمت

Your bitcoin wallet : ادرس والت بیت کوین خود را وارد کنید

در قسمت ایمیل هم مجددا ایمیل اکانت گلدن ماین وارد کنید . بقیه مراحل مثل بقیه روشهاست . به قسمت تاریخچه برداشتها بروید . وقتی تراکنش تائید شد ، گلدن ماین این مبلغ به والت بیت کوین شما ارسال کرده و به زودی به والت بیت کوین شما واریز میشه . رسید تراکنش که اصطلاحا HASH گفته میشه براتون ایمیل شده و میتونید روند واریز به والت بیت کوین خودتون به صورت لایو در شبکه بیت کوین بررسی کنید.

زمان تقریبی شبکه بیت کوین در حالت معمولی ۳۰ دقیقه تا ۱۲۰ دقیقه است و معمولا وقتی وضعیت برداشت شما به Complete سبز رنگ تغییر کرد در طی این فاصله زمانی مبلغ درخواستی به حساب بیت کوین شما واریز شده است.

“برای اینکه اطلاعات آموزشی در مورد وچر پرفکت مانی دریافت کنید میتوانید به بخش آموزش ارزهای دیجیتال در سایت مراجعه کنید “

ما سعی کرده ایم به طور کامل و با زبانی ساده نحوه فعالیت و کسب درامد دلاری در سایت “گلدن ماین” را برای تمام فارسی زبانان توضیح دهیم.

برای ثبت نام در سایت اصلی ” گلدن ماین ” از طریق لینک زیر اقدام نمائید :

 

https://goldenmine.org/user/register/kingpersia

 

با گلدن ماین شما میتوانید بدون محدودیت مکانی درآمد میلیون دلاری داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و آموزشها را به طور کامل دنبال کنید.