گلدن ماین ایران | آموزش روش واریز وجه و شارژ اکانت در گلدن ماین
آموزش روش واریز وجه و شارژ اکانت در گلدن ماین
شارژ اکانت ، گلدن ماین ، Deposit ، شارژ حساب کاربری ، شارژ اکانت کاربری ، پرفکت مانی ، بیت کوین ، رمز ارز ، وچر پرفکت مانی ، حساب بانکی دلاری ، فی شبکه ، تراکنش بیت کوین ، بلاکچین ، دلار ، اکانت گلدن ماین ، قیمت هر بیت کوین ، کارمزد پرفکت مانی ، شارژ مستقیم اکانت گلدن ماین در ایران ، E-Pin ، کسب درامد دلاری ، درآمد میلیون دلاری ،
1876
rtl,page-template-default,page,page-id-1876,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

آموزش روش واریز وجه و شارژ اکانت – Deposit – در گلدن ماین

واریز ( Deposit ) :

 

با کلیک بر روی این قسمت ، دو قسمت جدید برای شما باز میشود

در قسمت Deposit Now  به قسمت شارژ حساب وارد میشوید و در Deposit History  تاریخچه شارژهای شما قابل مشاهده است

اما با کلیک بر روی Deposit Now  وارد بخش شارژ حساب کاربری میشوید و روشهای مختلفی را در این قسمت مشاهده خواهید کرد . بسته به شرایط ممکن است روشهای شارژ اکانت کاربری در زمانهای مختلف و یا برای کشورهای مختلف متفاوت باشد اما در این قسمت دو روش بسیار کاربری و ساده برای ایرانیان وجود دارد .

شارژ از طریق پرفکت مانی   –   شارژ از طریق رمز ارز ها مثل بیت کوین

 

این دو روش بسیار ساده برای شارژ اکانت شماست که در این قسمت تفاوت و مزایای هر کدام را به شما خواهیم گفت . توضیحات آموزشی مرتبط با پرفکت مانی و یا رمز ارزها مثل بیت کوین را در قسمت آموزشی این موارد در سایت میتوانید مشاهده کنید .

کار با این دو حساب بسیار بسیار ساده و راحت است

در روش پرفکت مانی شما میتوانید ازدو روش شارژ با حساب پرفکت مانی و یا شارژ با وچر پرفکت مانی اقدام به شارژ اکانت خود کنید .

توصیه ما به شما این است که یک حساب کاربری در پرفکت مانی برای خود ایجاد کنید . روش ایجاد حساب بانکی دلاری ، یورویی و … در پرفکت مانی بسیار ساده و رایگان است و در قسمت آموزشهای مربوط به این حساب در سایت توضیحات مفصلی راجع به نحوه باز کردن حساب و استفاده از آن داده شده است که چنانچه اطلاعاتی در این زمینه ندارید توصیه میشود یک بار به طور کامل این بخش را مطالعه بفرمائید

یکی از مزیت های شارژ حساب کاربری با پرفکت مانی سرعت شارژ شدن حساب ( آنی ) است . هنگامیکه شما از طریق پرفکت مانی اکانت خودتان را شارژ میکنید بلافاصله اکانت شما شارژ میشود اما در روش شارژ اکانت از طریق بیت کوین باید منتظر بمانید تا تراکنش انتقال بیت کوین انجام شود که سرعت انجام آن به میزان فی شبکه ای که تعیین کرده اید مرتبط است .

انجام تراکنش بیت کوین بسته به فی که انتخاب میکنید ممکن است ۱۰ دقیقه تا ۲ روز طول بکشد و این مستقیما با میزان فی که شما تعیین میکنید مرتبط است . در حالت معمولی با فی پیشنهادی بلاکچین چیزی حدود ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت این انتقال زمان میبرد.

از طرفی خود فی تراکنش بیت کوین یک هزینه اضافی است که به شما تحمیل میشود .

فرض کنیم امروز که این مطلب را میخوانید قیمت بیت کوین ۳۰ هزار دلار است . هزینه فی در انتقال بیت کوین در حالت عادی چیزی حدود ۰٫۰۰۰۵BTC است و این یعنی در حالت معمولی هزینه فی چیزی در حدود ۱۵ دلار خواهد بود .

بزارید با یک مثال ساده توضیح بدیم .

فرض کنیم شما میخواهید ۱۰۰ دلار اکانت گلدن ماین خود را شارژ کنید

در روش شارژ از طریق بیت کوین شما باید ۱۰۰ دلار به همراه فی شبکه پرداخت کنید . در حالت عادی فی شبکه چیزی حدود ۰٫۰۰۰۵ بیت کوین است ( که البته قابل تغییر توسط شماست و میتوانید آن را کم و یا زیاد کنید )

فرض کنیم قیمت هر بیت کوین ۳۵۰۰۰ دلار باشد، در اینصورت فی شبکه حدودا  ۱۷٫۵ دلار خواهد شد! و شما برای شارژ اکانت خود به میزان ۱۰۰ دلار باید ۱۱۷٫۵ دلار بپردازید و از طرفی با توجه به فی که انتخاب کردید باید منتظر بمانید تا تراکنش انجام شود و اکانت شما به صورت اتوماتیک شارژ شود . در حالت عادی (فی ۰٫۰۰۰۵) معمولا حدود یک ساعت این انتقال طول میکشد و پس از آن اکانت شما شارژ میشود

اما در روش شارژ از طریق پرفکت مانی طبق آموزشهای مندرج در صفحه آموزشهای پرفکت مانی شما هزینه ۱۰۰ دلار را به صرافی خود پرداخت میکنید و یک وچر ۱۰۰ دلاری دریافت میکنید . با درج مشخصات این وچر در قسمت مربوطه بلافاصله و بدون هیچ هزینه اضافی اکانت شما ۱۰۰ دلار شارژ خواهد شد .

حتی اگر از طریق کیف پول خود در پرفکت مانی نیز این هزینه را بپردازید باز هم کارمزد پرفکت مانی برای انتقال بسیار کمتر از کارمزد بیت کوین میباشد ( کارمزد انتقال در پرفکت مانی برای اکانتهای وریفای نشده کمتر از ۲% است و برای اکانتهای وریفای شده کمتر از ۰٫۵% )

به هر حال برای شارژ مستقیم اکانت گلدن ماین در ایران این دو روش به راحتی قابل انجام است و درایران هر دو این روشها بسیار شناخته شده  میباشند و ما اموزشهای لازم برای هر دو این سیستمها را در سایت قرار داده ایم. روشهای دیگه ای هم برای شارژ اکانت شما وجود داره که استفاده از E-Pin هاست که در قسمت مربوط به آنها کامل براتون توضیح میدیم .

در این بخش توضیح بیشتری وجود ندارد . اگر با پرفکت مانی یا بیت کوین آشنا هستید قطعا به راحتی میتوانید اکانت خودتون در گلدن ماین شارژ کنید. اگر در این زمینه اطلاعات کاملی ندارید پیشنهاد میشود آموزشهای مرتبط با ارزهای دیجیتال در سایت را ملاحظه بفرمایید.

ما سعی کرده ایم به طور کامل و با زبانی ساده نحوه فعالیت و کسب درامد دلاری در سایت “گلدن ماین” را برای تمام فارسی زبانان توضیح دهیم.

برای ثبت نام در سایت اصلی ” گلدن ماین ”  از طریق لینک زیر اقدام نمائید :

 

https://goldenmine.org/user/register/kingpersia

 

با گلدن ماین شما میتوانید بدون محدودیت مکانی درآمد میلیون دلاری داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و آموزشها را به طور کامل دنبال کنید.