گلدن ماین ایران | آموزش شارژ اکانت گلدن ماین از طریق وچر پرفکت مانی
شارژ اکانت گلدن ماین ، وچر پرفکت مانی ، پرفکت مانی ، دلار ، اکانت ، درامد دلاری ، درآمد میلیون دلاری
2065
rtl,page-template-default,page,page-id-2065,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

آموزش شارژ اکانت گلدن ماین از طریق وچر پرفکت مانی

شارژ اکانت گلدن ماین با وچر پرفکت مانی

برای پرداخت از طریق وچر پرفکت مانی در سایت گلدن ماین همانند روش شارژ از طریق پرفکت مانی اقدام میکنیم . در اولین مرحله اتصال به درگاه از ما سوال شد که از طریق کدام روش قصد پرداخت مبلغ ۱۰۰ دلار را داریم ؟ برای پرداخت از طریق وچر پرفکت مانی این بار گزینه e-Voucher / Prepaid Card را انتخاب میکنیم و بر روی make payment  کلیک میکنیم .

در صفحه جدید در قسمت memo نام کاربری اکانت گلدن ماین خود را مشاهده میکنید . در زیر اون از شما سوال شده که آیا شما در پرفکت مانی اکانت دارید یا خیر .

شارژ اکانت گلدن ماین با وچر پرفکت مانی

اگر Have account انتخاب کنید یعنی بله اکانت دارم . در اینصورت باید Member ID و Password اکانت پرفکت مانی خودتون وارد کنید .

و اگر گزینه Don’t have account, I am new customer را انتخاب کنید نیازی به وارد کردن مشخصات اکانت پرفکت مانی ندارید . در این حالت فقط اسم ، کشور و ادرس ایمیل شما از شما سوال میشه .

یکی از روشها را انتخاب کنید و اطلاعات خواسته شده را صحیح وارد کنید .

اگر گزینه دوم راانتخاب کنید پرفکت مانی براتون یک اکانت جدید ایجاد میکنه و مشخصات اون به ایمیلتون ارسال میکنه .

توصیه ما این هست که گزینه اول انتخاب کنید.  پس از وارد کردن اطلاعات Member ID و Password و Turing Number در انتها بر روی Make payment کلیک کنید . به صفحه زیر وارد میشوید

شارژ اکانت گلدن ماین با وچر پرفکت مانی

در این صفحه مشخصات وچر را وارد کنید و بر روی Confirm payment کلیک کنید .

اکانت گلدن ماین شما به میزان اعتبار وچر شارژ خواهد شد .

نکته مهم امنیتی که باید هنگام پرداخت انلاین با پرفکت مانی بدانید :

 

سایت گلدن ماین یک سایت معتبر با گواهینامه جهانی Comodo SSL میباشد که به سایتهای امن و معتبر جهت نقل و انتقال مالی داده میشه . بنابراین این مورد که خدمتتون توضیح میدیم شامل سایت گلدن ماین نمیشه و فقط برای اینکه اطلاعات شما در این زمینه بالاتر باشه و در سایتهای دیگه مورد سو استفاده قرار نگیرید خدمتتون میگیم .

از کجا بفهمیم که در درگاه پرفکت مانی هستیم و اطلاعات حسابمون مورد سوء استفاده قرار نمیگیره ؟

کافیه شما دو موضوع در نظر بگیرید .

هنگامیکه جهت پرداخت مبلغی از طریق پرفکت مانی به درگاه پرفکت مانی متصل شدید حتما ادرس مندرج در ادرس بار مرورگر خودتون چک کنید. برای اینکه مطمن باشیم درگاه مربوط به سایت پرفکت مانی است باید دو شرط را بررسی کنیم .

۱ – این ادرس باید مربوط به سایت پرفکت مانی باشد . دقت کنید حتما باید ادرس درگاه با ادرس سایت پرفکت مانی شروع بشه که ادرس زیر است :

https://perfectmoney.is

۲ – حتما به httpS بودن ادرس دقت کنید .

بیان این شرایط برای سایت گلدن ماین بررسی کنیم. وقتی ما در سایت گلدن ماین قصد داریم اکانت خودمون با پرفکت مانی شارژ کنیم و هنگامیکه به درگاه پرفکت مانی وصل میشیم ، ادرس درگاه به این صورت است :

https://perfectmoney.is/api/step1.asp

همانطور که مشاهده میکنید ابتدای ادرس دقیقا ادرس سایت پرفکت مانی میباشد و ادرس هم به صورت httpS میباشد . پس هر دو شرط را دارد. پس نتیجه میگیریم این درگاه قانونی و مخصوص سایت پرفکت مانی میباشد .

این هم خدمتتون توضیح دادیم که در دیگر نقل و انتقالهای دلاری با حساب پرفکت مانی دچار سو استفاده نشوید .

همانطور که در ایران درگاههای بانکی جعلی زیاد مشاهده میکنید که بسیار شبیه به درگاههای بانکی هستند ، برای سیستمهای پرداخت دلاری هم درگاههای فیک و فیشینگ هکر های خارجی وجود داره که همیشه از کم بودن اطلاعات کاربر برای کلاهبرداری از اون استفاده میکنند .

اگر به درگاه پرداخت پرفکت مانی در سایتی متصل شدید و یکی از دو شرط بالا را نداشت ( حتی یکی ) از وارد کردن اطلاعات حساب پرفکت مانی خود پرهیز کنید.

ما سعی کرده ایم به طور کامل و با زبانی ساده نحوه فعالیت و کسب درامد دلاری در سایت “گلدن ماین” را برای تمام فارسی زبانان توضیح دهیم.

برای ثبت نام در سایت اصلی ” گلدن ماین ”  از طریق لینک زیر اقدام نمائید :

https://goldenmine.org/user/register/kingpersia

 

با گلدن ماین شما میتوانید بدون محدودیت مکانی درآمد میلیون دلاری داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و آموزشها را به طور کامل دنبال کنید.