گلدن ماین ایران | آموزش شارژ اکانت گلدن ماین از طریق پرفکت مانی
آموزش شارژ اکانت گلدن ماین از طریق پرفکت مانی
شارژ اکانت گلدن ماین ، پرفکت مانی ، اکانت گلدن ماین ، دلار ، کارمزد ، والت پرفکت مانی ، وچر ، کارمزد شبکه پرفکت مانی ، گلدن ماین ، درگاه پرفکت مانی ، درگاههای بانکی جعلی ، فیشینگ ، کسب درامد دلاری ، درآمد میلیون دلاری
2052
rtl,page-template-default,page,page-id-2052,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

آموزش شارژ اکانت گلدن ماین از طریق پرفکت مانی

شارژ اکانت گلدن ماین از طریق پرفکت مانی

برای این منظور به صفحه  در اکانت گلدن ماین خود مراجعه کنید و گزینه پرفکت مانی را انتخاب کنید. پس از وارد کردن مبلغ مثلا ۱۰۰ دلار و کلیک بر روی کانفرم ( Confirm ) به صفحه زیر وارد میشوید

شارژ اکانت گلدن ماین از طریق پرفکت مانی

در این صفحه اطلاعاتی از فرم پرداخت شما به شما نشون داده میشه . مقدار ، کارمزد ، پرداختی شما ، نرخ تبدیل به دلار (برای زمانیکه ارز دیگه ای داشته باشید) و در نهایت مبلغی که اکانتتون شارژ میشه به شما نشون میده .

با کلیک بر روی Pay Now به درگاه پرداخت پرفکت مانی وارد میشوید .

در اینجا اطلاعاتی در مورد پرداختتون مشاهده میکنید

درگاه پرفکت مانی

در قسمت پایین دو بخش مشاهده میکنید که از شما سوال میکنه میخواهید این مبلغ از طریق والت پرفکت مانی خودتون پرداخت کنید یا وچر .

اگر قصد دارید این مبلغ از طریق والت خودتون پرداخت کنید گزینه اول انتخاب کنید و بر روی make payment کلیک کنید . به این صفحه وارد میشوید

درگاه پرفکت مانی

در قسمت Memo نام کاربری اکانت شما نمایش داده میشه .

در قسمتهای مشخص شده  Member ID (شناسه عضوی) و پسورد خودتون وارد کنید . در قسمت  Turing Number شماره نمایش داده شده را وارد کنید و preview payment را کلیک کنید . به صفحه نهایی وارد میشوید .

شارژ اکانت گلدن ماین با پرفکت مانی

در این صفحه همانطور که مشاهده میکنید به شما اعلام میشه که مبلغ ۱٫۹۹$ کارمزد شبکه پرفکت مانی ( Payment fee ) از شما دریافت میشه و برای پرداخت انلاین ۱۰۰ دلار در مجموع  ۱۰۱٫۹۹$ از اکانت شما کسر میشه .

در قسمت Member  ID شناسه عضوی شما در پرفکت مانی نمایش داده میشه و در قسمت Account to pay from شما میتونید تعیین کنید از کدوم والت حساب شما این مبلغ برداشت بشه (اگر فقط یک والت داشته باشید ، همون والت در اینجا نمایش داده میشه ).

با کلیک بر روی Confirm payment این مبلغ از حساب شما کسر میشه و به گلدن ماین پرداخت میشه . صفحه را نبندید . در ادامه به سایت گلدن ماین برمیگردید و مشاهده میکنید مبلغ ۱۰۰ دلار حساب کاربری شما شارژ شده است .

نکته مهم امنیتی که باید هنگام پرداخت انلاین با پرفکت مانی بدانید :

 

سایت گلدن ماین یک سایت معتبر با گواهینامه جهانی Comodo SSL میباشد که به سایتهای امن و معتبر جهت نقل و انتقال مالی داده میشه . بنابراین این مورد که خدمتتون توضیح میدیم شامل سایت گلدن ماین نمیشه و فقط برای اینکه اطلاعات شما در این زمینه بالاتر باشه و در سایتهای دیگه مورد سو استفاده قرار نگیرید خدمتتون میگیم .

از کجا بفهمیم که در درگاه پرفکت مانی هستیم و اطلاعات حسابمون مورد سو استفاده سایتی قرار نمیگیره ؟

کافیه شما دو موضوع در نظر بگیرید .

هنگامیکه جهت پرداخت مبلغی از طریق پرفکت مانی به درگاه پرفکت مانی متصل شدید حتما ادرس مندرج در ادرس بار مرورگر خودتون چک کنید . برای اینکه مطمن باشیم درگاه مربوط به سایت پرفکت مانی است باید دو شرط را بررسی کنیم .

۱ – این ادرس باید مربوط به سایت پرفکت مانی باشد .  دقت کنید حتما باید ادرس درگاه با ادرس سایت پرفکت مانی شروع بشه که ادرس زیر است :

https://perfectmoney.is

۲ – حتما به httpS بودن ادرس دقت کنید .

بیاین این شرایط برای سایت گلدن ماین بررسی کنیم . وقتی ما در سایت گلدن ماین قصد داریم اکانت خودمون با پرفکت مانی شارژ کنیم و هنگامیکه به درگاه پرفکت مانی وصل میشیم ، ادرس درگاه به این صورت است :

https://perfectmoney.is/api/step1.asp

همانطور که مشاهده میکنید ابتدای ادرس دقیقا ادرس سایت پرفکت مانی میباشد و ادرس هم به صورت httpS میباشد . پس هر دو شرط را دارد. پس نتیجه میگیریم این درگاه قانونی و مخصوص سایت پرفکت مانی میباشد .

این هم خدمتتون توضیح دادیم که در دیگر نقل و انتقالهای دلاری با حساب پرفکت مانی دچار سو استفاده نشوید .

همانطور که در ایران درگاههای بانکی جعلی زیاد مشاهده میکنید که بسیار شبیه به درگاههای بانکی هستند ، برای سیستمهای پرداخت دلاری هم درگاههای فیک و فیشینگ هکر های خارجی وجود داره که همیشه از کم بودن اطلاعات کاربر برای کلاهبرداری از اون استفاده میکنند .

اگر به درگاه پرداخت پرفکت مانی در سایتی متصل شدید و یکی از دو شرط بالا را نداشت ( حتی یکی ) از وارد کردن اطلاعات حساب پرفکت مانی خود پرهیز کنید

 

ما سعی کرده ایم به طور کامل و با زبانی ساده نحوه فعالیت و کسب درامد دلاری در سایت “گلدن ماین” را برای تمام فارسی زبانان توضیح دهیم.

برای ثبت نام در سایت اصلی ” گلدن ماین ”  از طریق لینک زیر اقدام نمائید :

 

https://goldenmine.org/user/register/kingpersia

 

با گلدن ماین شما میتوانید بدون محدودیت مکانی درآمد میلیون دلاری داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و آموزشها را به طور کامل دنبال کنید.