گلدن ماین ایران | آموزش شارژ و برداشت از طریق E-Pin در گلدن ماین
شارژ ، برداشت ، E-Pin ، گلدن ماین ، اکانت ، پین ، شارژ حساب کاربری ، کسب درامد دلاری ، گلدن ماین ، درآمد میلیون دلاری
1943
rtl,page-template-default,page,page-id-1943,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

آموزش شارژ و برداشت از طریق E-Pin در گلدن ماین

شارژ و برداشت از طریق E-Pin (E-PIN Recharge ) :

 

شارژ و برداشت موجودی با E-pin در گلدن ماین

در این بخش شما هم میتوانید E-Pin تولید کنید و آن را به دیگران بفروشید و هم میتوانید از دیگران E-Pin بخرید و اکانت خودتان را با آن شارژ کنید.

هر دو روش را برای شما توضیح میدهیم و سپس چند نکنه مهم در مورد E-Pin به شما خواهیم گفت.

ابتدا  در قسمت Recharge Wallet With E-PIN شما میتوانید از طریق E-Pin  که از کاربری دیگر دریافت کرده اید ، حساب کاربری خود را شارژ کنید . پین را در قسمت مربوطه وارد کنید و بر روی  Recharge Now کلیک کیند . اکانت شما به میزان ارزش E-Pin که وارد کرده اید شارژ میشود .

اما در قسمت بعدی کلید Create New Pin قرار دارد که شما میتوانید به راحتی موجودی خود را به E-Pin تبدیل کنید و دیگر کاربران از آن برای شارژ حساب کاربری استفاده کنند

در قسمت بعدی هم  My created E-Pin قرار دارد که لیست E-Pin های تولید شده توسط شما نمایش داده میشود واطلاعاتی در مورد مبلغ ، کد پین و وضعیت پین مشاهده میکنید .

وضعیت Used به این معنی است که این E-pin که قبلا شما تولید کردید ، در حال حاضر استفاده شده و فاقد اعتبار است.

شارژ یا برداشت از طریق E-PIN کارمزدی ندارد

 

میرسیم به نکته مهم که باید در نظر بگیرید

هیچوقت از کسی که نمیشناسید و بهش دسترسی ندارید E-Pin  نخرید . ممکن است شخصی به شما E-Pin غیر واقعی بفروشد و شما هزینه آن را هم پرداخت کنید اما یک E-Pin غیر واقعی خریده باشید . E-Pin را فقط از دوستان و آشنایانی که به آنها دسترسی دارید و آنها را میشناسید خریداری کنید تا مورد سو استفاده افراد کلاهبردار قرار نگیرید .

دقت کنید E-Pin میتواند روشی برای شارژ و برداشت و نقد کردن آن در ایران باشد که در کنار روشهای اصلی مثل واریز و برداشت از طریق بیت کوین یا پرفکت مانی به راحتی قابل استفاده است .

ما سعی کرده ایم به طور کامل و با زبانی ساده نحوه فعالیت و کسب درامد دلاری در سایت “گلدن ماین” را برای تمام فارسی زبانان توضیح دهیم.

برای ثبت نام در سایت اصلی ” گلدن ماین ”  از طریق لینک زیر اقدام نمائید :

 

https://goldenmine.org/user/register/kingpersia

 

با گلدن ماین شما میتوانید بدون محدودیت مکانی درآمد میلیون دلاری داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و آموزشها را به طور کامل دنبال کنید.