گلدن ماین ایران | بخشهای کاربردی سایت پرفکت مانی برای کاربران گلدن ماین
پرفکت مانی ، گلدن ماین ، اکانت کاربری ، اکانت پرفکت مانی ، Member ID ، اکانت ، والت ، والت دلاری ، والت پرفکت مانی ، وچر پرفکت مانی ، اعتباردلاری ، e-Voucher ، Activation code ، کد فعالسازی وچر ، Deposit ، مشخصات وچر ، موجودی وچر ، Withdraw ، برداشت ، دلار ، گلدن ماین ، کسب درامد دلاری ، درآمد میلیون دلاری
2035
rtl,page-template-default,page,page-id-2035,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

بخشهای کاربردی سایت پرفکت مانی برای کاربران گلدن ماین

توضیح :

سایت پرفکت مانی یک سیستم گسترده در زمینه مالی است . ما در اینجا درمورد قسمتهایی از اکانت کاربری شما توضیح میدیم که کاربرد بیشتری در گلدن ماین دارند . آنچه که یک کاربر گلدن ماین نیاز دارد در مورد پرفکت مانی بداند سعی شده با زبانی ساده توضیح داده بشه تا برای اکثر کاربران قابل درک باشه . اگر علاقه دارید در مورد پرفکت مانی بیشتر بدونید با سرچ در گوگل حتما اطلاعات بسیار کاملی پیدا خواهید کرد. بنابر این اگر قسمتی توضیح ندادیم به دلیل این است که با اون قسمت در گلدن ماین کاری نداریم .

برای ورود به اکانت پرفکت مانی به لینک زیر مراجعه کنید :

https://perfectmoney.com/login.html

پس از وارد کردن شناسه عضوی ( Member ID ) و پسورد به صفحه اصلی اکانت خود وارد میشوید .

– لطفا زبان سایت پرفکت مانی را فارسی انتخاب کنید تا بتونیم راحت تر بخشهای مختلف سایت براتون توضیح بدیم –

اکانت کاربری پرفکت مانی

در صفحه اصلی همانطور که مشاهده میکنید و روی تصویر مشخص شده شما سه والت (طلا ، دلار و یورو) دارید .

یکی از قسمتهایی که خیلی با اون در گلدن ماین سروکار داریم ادرس والت دلاری شماست که در تصویر هم مشخص شده . شما هم یک ادرس والت دلاری به طور پیشفرض دارید که با U شروع میشه . در سایت گلدن ماین هنگام برداشت درآمد از طریق پرفکت مانی از شما ادرس والت پرفکت مانی خواسته میشه . شما باید این ادرس به گلدن ماین بدید و مبالغ واریزی به این حساب واریز میشه . در حقیقت موجودی دلاری شما در این والت یا کیف پول قرار داره .

البته شما میتونید چندین والت دلاری دیگه هم بسازید ولی واقعا نیازی نیست .

دقت کنید ادرس والت دلاری شما در حقیقت مثل شماره حساب شما میمونه . این ادرس به هرکسی که قراره براتون دلار واریز کنه میتونید بدید.

قسمت دیگه ای از پرفکت مانی که در سایت گلدن ماین کاربرد داره و باید در موردش بدونید  وچرها هستند . وچر پرفکت مانی در حقیقت یک کد شارژ است که اعتباردلاری مشخصی داره .

وچر دو بخش داره

e-Voucher # : شماره وچر

Activation code: کد فعالسازی وچر

چطور میشه در پرفکت مانی اعتبار یک وچر به والت واریز کرد؟

 

برای این منظور به صفحه ” گذاشتن سرمایه ” ( Deposit ) بروید و سپس در صفحه جدید بر روی e-Voucher کلیک کنید .

شارژ حساب پرفکت مانی با وچر

در این صفحه مشخصات وچر را وارد کنید و شماره نمایشی را در قسمت مربوطه وارد کنید . پس از کلیک بر روی فعال کردن وچر سیستم به شما موجودی وچر را نشان میدهد و از شما سوال میکند موجودی وچر را به کدام والت شما واریز کند . در لیست والت ها ، والت مد نظرتون انتخاب کنید و در انتها تائید کنید . مبلغ وچر به والت شما واریز میشود .

چطور میشه در پرفکت مانی از موجودی یک والت وچر ساخت ؟

 

برای این منظور به قسمت برداشت (Withdraw ) و سپس e-Voucher مراجعه کنید .

ساخت وچر پرفکت مانی

در این صفحه با کلیک بر روی قسمت ” جدید خریداری گردد e-Voucher ” وارد قسمت زیر خواهید شد

ساخت وچر پرفکت مانی

در لیست والت ها ، والتی که موجودی داره و قصد دارید از موجودی اون وچر تهییه کنید انتخاب کنید . در قسمت مبلغ وچر هم ، میزان مبلغ وچر به دلار وارد کنید و در انتها بر روی ” خرید ملاحظه گردد” کلیک کنید.

هم اکنون به شما اطلاعات وچر نمایش داده میشه و میتونید از اون استفاده کنید .

دقت کنید نقل و انتقال پول در پرفکت مانی همانند تمام سیستمهای مالی در دنیا کارمزد داره . این کارمزد ۱٫۹۹% است . هنگامیکه بخواهید موجودی اکانتتون به وچر تبدیل کنید یا انتقال بدید یا به صورت انلاین از طریق درگاه پرفکت مانی اکانتی در سایتی شارژ کنید ، پرفکت مانی این کارمزد از حساب شما کم میکنه .

مثلا برای ساخت یک وچر ۱۰۰ دلاری یا انتقال ۱۰۰ دلار به یک اکانت دیگر و یا پرداخت ۱۰۰ دلار از طریق درگاه پرفکت مانی شما باید میلغ ۱۰۱٫۹۹$ در والت دلاری خودتون داشته باشید .

یکی از راههای کاهش مقدار این کارمزد وریفای کردن اکانت پرفکت مانی هست که مراحل خاصی داره . اگر تمایل دارید اکانتتون وریفای کنید میتونید با جستجو در گوگل روش انجام این کار را یاد بگیرید.

ما سعی کرده ایم به طور کامل و با زبانی ساده نحوه فعالیت و کسب درامد دلاری در سایت “گلدن ماین” را برای تمام فارسی زبانان توضیح دهیم.

برای ثبت نام در سایت اصلی ” گلدن ماین ”  از طریق لینک زیر اقدام نمائید :

https://goldenmine.org/user/register/kingpersia

 

با گلدن ماین شما میتوانید بدون محدودیت مکانی درآمد میلیون دلاری داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و آموزشها را به طور کامل دنبال کنید.