گلدن ماین ایران | نحوه سود دهی درپلان Golden A - 100$ گلدن ماین
سود دهی در گلدن ماین به دو قسمت تقسیم میشه . سود دهی بابت رفرال و سود دهی بابت رشد سطوح زیرین شما
پلان سود دهی ، پلن درامدزایی ، آموزش کار ، پلان گلدن A ، گلدن ماین ، Golden A ، سود دهی ، نتورک مارکتینگ ، سود دهی رفرال ، رشد سطوح ، کمیسیون معرفی ، کمیسیون رفرال ، رفرال ، لینک رفرال ، پورسانت ، پلن دلاری ، درامدزایی ، دلار ، دلار اینترنتی ، کمسیون رفرال ، کمسیون سطح ، کسب درامد دلاری ، درآمد میلیون دلاری ، کمیسیون سطح ، کمیسیون لول ، تعادل ، جایگاه ، پورسانت دهی ، زیرمجموعه ، نتورک ، سیستم نتورک ، شاخه ، عمق شبکه ، بالاسری ، ثروت نهفته ، سطح ، درامد ، اکانت گلدن ماین
1914
rtl,page-template-default,page,page-id-1914,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

نحوه سود دهی درپلان Golden A – 100$ گلدن ماین

مقدمه :

ما ابتدا از نحوه چینش و همچنین نحوه سود دهی این پلان براتون میگیم و بعد اون یک سری مزیت های مهم در تنظیمات اعمال شده در این طرح بهتون میگیم تا ببینید چطور این تنظیمات و نوع رشد شبکه شما با دیگر سیستمهای مشابه متفاوت است و اصلا این قابلیت ها چقدر میتونه به شما در رشد شبکه کاربراتون موثر باشه . این تفاوتهاست که یک سیستم تا این حد محبوب میکنه و همه به سمت اون حرکت میکنند وگرنه در نتورک مارکتینگ تقریبا اکثر سیستمها به نحوی سود دهی میکنن و قوانینی برای خودشون دارند.

 

نحوه سود دهی درپلان Golden A 100 دلاری  گلدن ماین :

 

کلا سود دهی در گلدن ماین به دو قسمت تقسیم میشه .

 سود دهی بابت رفرال   و    سود دهی بابت رشد سطوح زیرین شما

 

سود دهی بابت معرفی یا همان رفرال ( Level Commission )

 

در پنل کاربری و در ستون سمت چپ بخشی مشاهده میکنید با این عنوان : My Referral ( رفرال های من )

بر روی آن کلیک کنید و به صفحه مربوطه وارد بشید .

رفرال لینک برای ثبت نام گلدن ماین

در این صفحه یک لینک به شما نمایش داده میشود که این لینک مخصوص شماست . اگر به فرمت لینک نگاه کنید میبینید در اخر اون نام کاربری شما قرار داره (البته تو تصویر بالا در انتها نام کاربری مرتبط با تیم ما قرار داره )

کاربرانی که هنوز در پلن عضو نشده اند هم این لینک دارند ولی فعال نیست یعنی امکان عضو گیری با اون لینک ندارند . وقتی وارد پلن میشوید این لینک هم فعال میشه و قابلیت عضو گیری پیدا میکنه .

خب شما قصد دارید فردی وارد سیستم نتورک مارکتینگ گلدن ماین بکنید . این لینک به اون فرد میدید و اون فرد از طریق این لینک ثبت نام میکنه . شما تا اینجا تونستید یک کاربر با لینک رفرال خودتون در گلدن ماین ثبت نام کنید . تا اینجا به شما پورسانتی تعلق نمیگیره . اما به محض اینکه کاربری که از طریق لینک شما در سایت گلدن ماین ثبت نام کرده ، اقدام به عضویت در پلن ۱۰۰ دلاری  Golden A بکند بلافاصله مبلغ ۲۰ دلار پورسانت به حساب کاربری شما اضافه میشه .

فرض کنیم شما پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام پر بازدیدی دارید و لینک خودتون در اختیار دیگران قرار میدید و اونها به سیستم درامد زایی گلدن ماین دعوت میکنید . فکر میکنید چه تعداد کاربر از طریق لینک شما عضو پلان ۱۰۰ دلاری Golden A در گلدن ماین میشوند ؟

شما بابت هر کدام از این افراد بدون هیچ محدودیتی ۲۰ دلار دریافت میکنید .

یعنی اگر یک نفر از طریق لینک شما عضو شوند ۲۰ دلار یا اگر ۱۰۰۰ نفر از طریق لینک رفرال شما عضو شده باشند بابت هر کدام ۲۰ دلار یعنی در مجموع ۲۰۰۰۰ دلار کمسیون رفرال دریافت میکنید .این مقدار ثابت است و به کمسیون رفرال در پلان Golden A در گلدن ماین شناخته میشود.

سود دهی بابت رشد سطوح یا همون کمسیون سطح ( Level Commission )

 

وقتی شما عضو پلان ۱۰۰ دلاری Golden A در گلدن ماین میشوید در سطح یک یا همون لول یک خودتون سه جایگاه خالی دارید . یعنی میتونین افرادی به سیستم از طریق لینک رفرال خودتون وارد کنید و اونها در سطح یک شما قرار بگیرند .

ما در اینجا قصد داریم کمسیون سطح محاسبه کنیم و اصلا کاری با ۲۰ دلاری که بابت کمسیون رفرال از هر کدام از کاربرهایی که میارید دریافت میکنید نداریم . لطفا فقط روی کمسیون سطح تمرکز کنید تا بهتر متوجه بشید .

 

با ورود هر فرد به سطح یک شما ، شما ۲۰ دلار بابت پر شدن یک جایگاه سطح یک خودتون دریافت میکنید . دقت کنید در پلان ۱۰۰ دلاری Golden A در گلدن ماین اصلا تعادل داشتن یا نداشتن مطرح نیست . به محض ورود هر فرد در سطح یک شما ، شما بابت ورود این فرد ۲۰ دلار دریافت میکنید .

حالا بیاین یک محاسبه ساده با هم انجام بدیم ببینیم وقتی سطح یک شما پر میشه چند دلار به حساب شما واریز میشه ؟

بذارید با یک مثال توضیح بدیم تا بهتر متوجه این موضوع بشید.

پلن 100 دلاری گلدن ماین

گفتیم سطح یک سه جایگاه داره . شما یک نفر با لینک رفرال خود عضو میکنید . وقتی این کار انجام میدید چون هر سه جایگاه سطح یک شما خالیست ، این کاربر در اولین مکان خالی در سطح یک که میشه اولین جایگاه از سمت راست ثبت میشه .

شما اینجا دو تا پورسانت دریافت میکنید . ۲۰ دلار از طریق کمسیون رفرال (چون با لینک رفرال خودتون این کاربر ثبت نام کردید ) و ۲۰ دلار هم بابت پر شدن یک جایگاه از سطح یک شما . یعنی در مجموع ۴۰ دلار .

حالا شما تصمیم دارید نفر دوم از طریق لینک رفرال خود در پلان ۱۰۰ دلاری Golden A در گلدن ماین عضو کنید . اما قبل از اینکه این فرد ثبت نام کنید جایگاه دوم در سطح یک شما توسط یکی از بالاسریهای شما ثبت نام شده .

“خوب به این قسمت توجه کنید تا به طور کامل با شیوه پورسانت دهی پلان ۱۰۰ دلاری Golden A در گلدن ماین آشنا بشید “

الان جایگاه دوم در سطح یک شما توسط یک فرد دیگر (یکی از بالاسریهای شما) پر شده و کاربر B در این جایگاه ثبت شده  . در اینجا کمسیون ۲۰ دلاری رفرال به شما تعلق نمیگیره و به همون بالاسری شما که این فرد با لینک خودش ثبت نام کرده تعلق میگیره اما کمسیون سطح که برای سطح یک ۲۰ دلار هست به شما تعلق میگیره .

حالا وقتی شما نفر دوم خودتون با لینک رفرال خودتون ثبت نام میکنید به صورت اتوماتیک به جایگاه سوم در سطح یک شما وارد میشه چون جایگاه یک و دو در سطح یک شما قبلا توسط کاربر A و B پر شده و شما بابت ثبت نام (کاربر C ) مثل نفر اول (کاربرA) دوباره ۴۰ دلار دریافت میکنید .

خب پس تا اینجا شما کاربر A در اولین جایگاه سطح یک خودتون ثبت نام کردید و ۴۰ دلار بابت مجموع کمسیونها رفرال و سطح دریافت کردید . بابت کاربر B که یکی از بالاسریهای شما در جایگاه دوم از سطح یک شما ثبت کرده ۲۰ دلار فقط بابت کمسیون سطح دریافت کردید و بابت کاربر C که خودتون در سیستم ثبت نام کردید در مجموع ۴۰ دلار بابت هر دو کمسیونی که بهتون تعلق گرفته دریافت کردید یعنی در مجموع ۱۰۰ دلار .

ممکنه هر سه نفر سطح یک شما توسط شما تکمیل بشه در این صورت سه تا ۴۰ دلار یعنی ۱۲۰ دلار دریافت میکنید .

همچنین ممکن است هر سه جایگاه سطح یک شما توسط بالاسریهای شما پر بشه در این صورت شما سه تا ۲۰ دلار فقط بابت کمسیون سطح از ورود این افراد به سطح یک خودتون دریافت مکینید.

فکر میکنم تا اینجا به راحتی با مفهوم کمسیون سطح و کمسیون رفرال آشنا شدید و کاملا متوجه تفاوت این دو از هم شدید .

برای درک بهتر ادامه سود دهی پلان ۱۰۰ دلاری Golden A در گلدن ماین بگذارید یک سوال از شما بپرسیم

 

هر سه جایگاه سطح یک من پر شده و من قصد دارم فرد جدیدی وارد سیستم کنم. این فرد کجا قرار میگیره ؟

 

یکی از نکات بسیار مهم در گلدن ماین که باعث رشد سریع زیر مجموعه ها میشه دقیقا همینجاست . در سطح دوم شما چند جایگاه وجود داره ؟

درسته ۹ جایگاه . سه جایگاه زیر مجموعه کاربر A هست و سه جایگاه زیر مجموعه کاربر B و سه جایگاه زیر مجموعه کاربر C که در حقیقت میشه سطح یک این کاربران و سطح دوم شما .

سیستم گلدن ماین اول سطح یک شما را چک میکنه و میبینه کاملا پر شده . به سطح دوم شما میره و میبینه دو جایگاه اول سطح دوم شما قبلا توسط کاربران دیگه پر شده و اولین جایگاه خالی که پیدا میکنه میشه جایگاه سوم از ۹ جایگاه سطح دوم شما.

این کاربر در این جایگاه ثبت نام میشه و چون این جایگاه میشه جایگاه سوم کاربر A کمسیون سطح یک کاربر جدید به A میرسه ولی کمیسیون رفرال و همچنین کمیسیون سطح دوم این کاربر جدید به شما تعلق میگیره .

خب کمسیون رفرال که مبلغ ثابت ۲۰ دلاره و کمسیون سطح دوم ۱۰ دلاره یعنی شما ۳۰ دلار بابت ثبت نام این فرد دریافت میکنید .

بیاین یک محاسبه هم برای سطح دوم انجام بدیم . فرض کنیم هیچکدوم از کاربران سطح دوم توسط شما ثبت نام نشده باشند و همه توسط دیگران ( یا زیر مجموعه های شما یا افراد بالاسر شما ) ثبت نام شده باشند.

تعداد جایگاههای این سطح برای شما ۹ تاست (سطح یا لول دوم) . شما بابت ورود هر کاربر به سطح دوم خودتون طبق قوانین پلان ۱۰۰ دلاری Golden A در گلدن ماین مبلغ ۱۰ دلار کمسیون سطح دریافت میکنید که در مجموع میشه ۹۰ دلار .

حالا هر تعداد از کاربران این سطح توسط لینک رفرال شما ثبت شده باشند، بابتش ۲۰ دلار هم کمسیون رفرال میگیرید . یعنی اگر هر ۹ نفر توسط لینک شما ثبت نام شده باشند مبلغ ۱۸۰ دلار کمسیون رفرال هم دریافت میکنید .

 

دقت کنید قسمت مهم درآمد شما از کمسیون سطح بدست میاد . کمسیون رفرال همواره ثابت و مبلغ ۲۰ دلار است و هر وقت شخصی با لینک رفرال شما عضو پلان ۱۰۰ دلاری گلدن ماین بشه فارغ از جایگاه و سطحی که داره این کمسیون به شما تعلق میگیره و چون قطعا در مجموعه شما قرار میگیره با توجه به سطحی که قرار میگیره ، کمیسیون سطحش هم به شما میرسه.

 

یکی از مزایای پلان ۱۰۰ دلاری Golden A در گلدن ماین  دقیقا همین ترتیب چینش کاربران است .

همیشه در تمامی سیستمهای نتورک تمام توجه به کار و تلاش زیر مجموعه هاست اما در پلان ۱۰۰ دلاری Golden A در گلدن ماین علاوه بر تلاش و پیشرفتی که زیر مجموعه ها ایجاد میکنند ، بالاسریهای شما هم به محض اینکه فردی وارد سیستم بکنند و اولین جایگاه خالی در زیر مجموعه هاشون یکی از جایگاهای سطوح زیرین شما باشه ، این فرد به جایگاههای زیرین شما وارد میشه و شما کمیسون سطح این فرد دریافت میکنید .

بالاسری شما هم کمسیون رفرال این کاربر به همراه کمسیون سطح این کاربر با توجه به سطحی که قرار میگیره دریافت میکنه .

” یعنی دیگه خبری از یک شاخه طولانی با عمق بالا و یک شاخه ضعیف وجود نداره و به مرور زمان با تلاش سه قسمتی که قسمت اول اون تلاش  شماست ، قسمت دوم تلاش زیر مجموعه های شما و قسمت سوم هم تلاش بالاسریهای شما تمامی جایگاههای به ترتیب در حال پر شدن هستند “

دیگه اینکه سطح دهم یک کاربر پر بشه یک رویا نیست و واقعا اتفاق میفته به شرطی که هر سه قسمت مهم درست انتخاب شده باشه .

۱ ) اولا خودتون خوب تلاش کنید

۲ ) دوما زیر مجموعه هاتون خوب تلاش کنند

۳ ) سوما بالاسریهای فعالی داشته باشید

یعنی یک تیم باشید . تیمی که اگر یکی تو جایگاه خودش کوتاهی کرد ، با تلاش بقیه تیم کوتاهی اون جبران بشه . تو سیستم گلدن ماین وقتی تیمی موفق میشه قطعا تمام اعضای اون تیم هم همراه اون تیم رشد کردند و به موفقیت رسیدند

وقتی خودتون وارد سیستم میشید قطعا ادمی هستید که به خودتون و تلاش و پشتکارتون ایمان دارید . فقط سعی کنید هم زیر مجموعه های مناسبی مخصوصا برای سطح یک خودتون بیارید و مهم اینکه به مجموعه ای ملحق بشید که فعال باشه و بالاسریها هم همچنان در حال فعالیت باشند .

افرادی که توسط بالاسریهای شما جذب میشن به نوبت در جاهای خالی زیر مجموعه هاشون قرار میگیره و شما هم جزو این زیر مجموعه ها هستید پس کاملا از سمت بالاسریها حمایت میشید .

در پلان ۱۰۰ دلاری Golden A در گلدن ماین چه مقدار ثروت نهفته است ؟

 

به این قسمت خوب توجه کنید . ما اصلا به کمیسون رفرال در این قسمت کاری نداریم . چه شما یک نفر وارد سیستم کنید چه هزاران نفر ما در اینجا فقط و فقط کمسیون سطح شما محاسبه میکنیم .

حالا هر تعداد این زیر مجموعه ها از طریق لینک رفرال شما عضو شده باشند علاوه بر کمسیون سطح ،  کمسیون ۲۰ دلاری رفرالش هم مال شماست ولی اجازه بدید برای محاسبه راحت تر فقط کمسیون سطح در نظر بگیریم .

سطح اول : ۳ جایگاه – هر جایگاه ۲۰ دلار – در مجموع ۶۰ دلار

سطح دوم : ۹ جایگاه – هر جایگاه ۱۰ دلار – در مجموع ۹۰ دلار

سطح سوم : ۲۷ جایگاه – هر جایگاه ۵ دلار – در مجموع ۱۳۵ دلار

سطح چهارم : ۸۱  جایگاه – هر جایگاه ۵ دلار – در مجموع ۴۰۵ دلار

سطح پنجم : ۲۴۳ جایگاه – هر جایگاه ۵ دلار – در مجموع ۱۲۱۵ دلار

سطح ششم : ۷۲۹ جایگاه – هر جایگاه ۴ دلار – در مجمع ۲۹۱۶ دلار

سطح هفتم : ۲۱۸۷ جایگاه – هر جایگاه ۴ دلار – در مجمع ۸۷۴۸ دلار

سطح هشتم : ۶۵۶۱ جایگاه – هر جایگاه ۴ دلار – در مجموع ۲۶۲۴۴ دلار

سطح نهم : ۱۹۶۸۳  جایگاه – هر جایگاه ۲ دلار – در مجموع ۳۹۳۶۶ دلار

سطح دهم : ۵۹۰۴۹ جایگاه – هر جایگاه ۲ دلار – در مجموع ۱۱۸۰۹۸ دلار

سطح یازدهم : ۱۷۷۱۴۷ جایگاه – هر جایگاه ۲ دلار – در مجموع ۳۵۴۲۹۴ دلار

سطح دوازدهم : ۵۳۱۴۴۱  جایگاه – هر جایگاه ۲ دلار – در مجموع ۱۰۶۲۸۸۲ دلار

سطح سیزدهم : ۱۵۹۴۳۲۳  جایگاه – هر جایگاه ۱ دلار – در مجموع ۱۵۹۴۳۲۳ دلار

سطح چهاردهم : ۴۷۸۲۹۶۹  جایگاه – هر جایگاه ۱ دلار – در مجموع ۴۷۸۲۹۶۹ دلار

سطح پانزدهم : ۱۴۳۴۸۹۰۷  جایگاه – هر جایگاه ۱ دلار – در مجموع ۱۴۳۴۸۹۰۷ دلار

 

در مجموع کل کمسیون سطح قابل دریافت مبلغ ۲۲۳۴۰۶۵۲ دلار خواهد بود .

درسته فقط تا ۱۵ سطح بیش از ۲۲ میلیون دلار !

دلار 22M سود گلدن ماین

حالا به یاد بیارید که طبق توضیحات فوق سیستم به نوبت داره افراد در زیرمجموعه ها میچینه و دیر یا زود تمام لولهای شما پر خواهد شد . بعضی از کاربران میپرسند که آیا میشه بیشتر از این هم سود داشت ؟

در اینجا دو تا نکته توضیح میدیم .

نکته اول

شما با همون یک جایگاه ۱۰۰ دلاری پس از بازنشستگی ( تکمیل تمام ۱۵ لول یک کاربر ) مبلغی بیشتر از ۲۲ میلیون دلار دریافت کرده اید . ایا میدونید با این رقم هر کجای دنیا که باشید جزو ثروتمند ترین افراد جامعه خواهید بود ؟ پس اصلا این رقم کم نیست ! قیمت روز دلار ضرب کنید در این مبلغ تا کاملا دستتون بیاد چقدر درامد داشتید !

نکته دوم

حالا فرض کنیم ۲۲ میلیون دلار برای شما کمه . گلدن ماین به شما اجازه میده هر تعداد که دلتون میخواد جایگاه بگیرید اما با اکانتهای کاربری متفاوت . مثلا اگر شما ۴ جایگاه بگیرید چه اتفاقی میفته ؟

شما ۴ جایگاه دارید که هر کدوم مستقل از هم میتونه بیش از ۲۲ میلیون دلار فقط از کمسیون سطح برای شما درامد داشته باشه .

هزینه عضویت هم قطعا ۴ تا صد دلار خواهد بود

ولی بزارید ببینیم واقعا ۴۰۰ دلاره هزینه عضویت برای ۴ جایگاه ؟

تو یک مثال بهتون نشون میدیم که نه هزینه عضویت ۴ جایگاه کمتر از ۴۰۰ دلار میشه.

پلن 100 دلاری گلدن ماین

فرض کنیم شما با ۱۰۰ دلار به عنوان کاربر X ثبت نام میکنید و لینک رفرال میگیرید . کاربر دوم (A) با لینک رفرال خودمون در اولین جایگاه سطح یک ثبت نام میکنیم . برای این هم باید ۱۰۰ دلار بپردازیم . کاربر دوم و سوم ( B و C ) هم که باز هم خودمون هستیم در سطح یک X  ثبت نام میکنیم . تا اینجا ۴۰۰ دلار پرداخت کردیم اما چون با لینک رفرال کاربر X   این سه کاربر در سطح یک کاربر X ثبت نام کردیم سه تا ۲۰ دلار به خاطر کمسیون رفرال به X تعلق میگیره و همینطور سه تا ۲۰ دلار بابت کمسیون سطح یک کاربر X . یعنی ۱۲۰ دلار از ۴۰۰ دلاری که دادیم تا همینجا برگشته به حسابمون !

خیلی ساده شد ! ما با ۲۸۰ دلار چهار جایگاه داریم و هر ۴ جایگاه مستقل از هم درامد زایی دارند . حالا اگه ۲۲ میلیون دلار کمه برای شما با این ترفند میتونید سقف درامددتون تا ۸۸ میلیون دلار افزایش بدید !

طبق قوانین گلدن ماین داشتن چندین اکانت کاربری بدون مشکل است و ایرادی ندارد فقط باید با ایمیلهای متفاوت و ای دی متفاوت باشند .

ما سعی کرده ایم به طور کامل و با زبانی ساده نحوه فعالیت و کسب درامد دلاری در سایت “گلدن ماین” را برای تمام فارسی زبانان توضیح دهیم.

برای ثبت نام در سایت اصلی ” گلدن ماین ”  از طریق لینک زیر اقدام نمائید :

 

https://goldenmine.org/user/register/kingpersia

 

با گلدن ماین شما میتوانید بدون محدودیت مکانی درآمد میلیون دلاری داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و آموزشها را به طور کامل دنبال کنید.