گلدن ماین ایران | پسورد دو مرحله ای و افزایش امنیت اکانت گلدن ماین
امنیت اکانت ، گلدن ماین ، اکانت گلدن ماین ، پسورد دو مرحله ای ، Google Authenticator ، درامد دلاری ، درآمد میلیون دلاری
2079
rtl,page-template-default,page,page-id-2079,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

پسورد دو مرحله ای و افزایش امنیت اکانت گلدن ماین

تذکر : قبل از هر چیز به شما تاکید میکنیم تا زمانیکه کاملا به آموزش نحوه استفاده از این بخش مسلط نشده اید این قسمت را فعال نکنید . بعضی از اشتباهات شما در این بخش ممکن است منجر به این بشه که برای همیشه دسترسی به اکانت گلدن ماین خودتون از دست بدید .پس سعی کنید از این امکان بسیار مفید گلدن ماین به درستی استفاده کنید .

 

۲FA  Security همان پسورد دو مرحله ای است . اگر این قسمت فعال کنید ، اکانت گلدن ماین شما تبدیل به یک گاوصندوق بسیار بسیار امن خواهد شد که برای ورود به آن علاوه بر وارد کردن مشخصات خواسته شده مثل  Username و  Password نیازمند یک رمز پویا هم خواهید بود .

چطور این این رمز پویا دریافت میکنیم و چطور تنظیمات این قسمت به طور صحیح انجام بدیم ؟

 

به صفحه ۲FA  Security وارد شوید.

پسورد دو مرحله ای در گلدن ماین

در اولین مرحله با کلیک بر روی DOWNLOAD APP به گوگل پلی متصل شوید و اپلیکیشن  Google Authenticator را بر روی گوشی اندروید خود نصب کنید .

اگر گوشی شما ایفون است در اپ استور اپلیکیشن Google Authenticator را سرچ کنید و آن را نصب کنید.

پس از نصب وارد محیط اپلیکیشن شوید

پسورد دو مرحله ای در گلدن ماین

در پایین بر روی  Get started  کلیک کنید . در صفحه جدید دو قسمت Scan a QR code  و Enter a setup key وجود دارد . ما میخواهیم این اپلیکیشن را به اکانت گلدن ماین متصل کنیم .

در صفحه  ۲FA  Security در سایت گلدن ماین به شما یک کد به صورت حروف داده شده که همان کد به صورت QR هم به شما نمایش داده میشود .

روش ساده اتصال اکانت Google Authenticator به اکانت کاربری شما در گلدن ماین استفاده از کد QR است . در اپلیکیشن بر روی Scan a QR code کلیک کنید و کد QR نمایش داده شده در اکانت کاربری گلدن ماین را اسکن کنید .

بلافاصله پس از اسکن نام کاربری شما در گلدن ماین به صورت  [email protected] به شما نمایش داده میشه که یک کد متغییر در زیر اون به شما نمایش داده میشه که فقط چند ثانیه اعتبار داره . با اتمام اعتبار یک کد بلافاصله کد ۶ رقمی جدید به شما نمایش داده میشه .

حالا که کد بهتون نمایش داده شد در  ۲FA  Security بر روی دکمه سبز رنگ Enable two factor Authenticator  کلیک کنید و در کادر باز شده با عنوان Verify Your OTP ، کد نمایش داده شده در اپلیکیشن را وارد کنید . این عدد ۶ رقمی را بدون هیچ فاصله ای وارد کنید و بر روی Verify  کلیک کنید . تصویر زیر

پسورد دو مرحله ای در گلدن ماین

هم اکنون پسورد دو مرحله ای برای شما فال شده است. هنوز کار تموم نشده و به اپلیکیشن برگردید . در قسمت زیرین کد شما دکمه ADD ACCOUNT مشاهده میکنید .

حتما روی آن کلیک کنید تا اکانت شما با نام [email protected] ایجاد بشه .

در اپ مشاهده میکنید که همواره کد های ۶ رقمی تولید میشه و پس از چند ثانیه مهلت استفاده از اون به پایان میرسه و کد جدیدی تولید میشه .

قسمت بسیار مهمی که باید بدونید این است که شما با این کار یک کلید اضافه برای اکانت خودتون ایجاد کردید . با این کار حتی اگر کسی یوزر و پسورد اکانت شما را بداند باز هم نمیتواند بدون داشتن این کد به اکانت شما وارد بشه امنیت اکانت شما بسیار زیاد افزایش پیدا میکنه .

شما برای اکاننتون یک کلید اضافی ساختید که بدون اون امکان دسترسی به اکانتتون وجود نداره . همانطور که این سیستم میتونه امنیت بالایی به اکانت شما بده ، میتونه برای شما مشکل ساز هم بشه . اما چجوری ؟

شما هم اکنون یک اکانت در اپلیکیشن Google Authenticator دارید که حکم شاه کلید اکانت گلدن ماین شما را دارد . اگر به هر دلیلی این اکانت از Google Authenticator پاک کنید یا موبایلتون گم کنید و دیگه به این اکانت دسترسی نداشته باشید و یا به هر دلیلی به این اکانت در Google Authenticator دسترسی نداشته باشید خبر خوبی در انتظار شما نیست ! شما با اینکه یوزر و پسورد اکانتتون دارید ولی دیگه نمیتونید به اکانتتون وارد بشید . چون بلافاصله پس از لاگین در گلدن ماین ، از شما کد جدید خواسته میشه و اگر این کد را نداشته باشید دسترسی به اکانت غیر ممکن میشه !

درست مثل این میمونه که ما برای امنیت خونه خودمون بیایم یک درب اضافی بزاریم ولی کلیدش گم کنیم ! دیگه خودمون هم نمیتونیم وارد خونه خودمون بشیم .

 

اما اگر بخواهیم بعد از فعال شدن پسورد دو مرحله ای مجددا آن را غیر فعال کنیم چه باید بکنیم ؟

 

پسورد دو مرحله ای در گلدن ماین

دوباره به صفحه ۲FA  Security مراجعه کنید . بر روی دکمه قرمز رنگ Disable Two Factor Authenticator  کلیک کنید . پس از کلیک طبق تصویر زیر گلدن ماین از شما کد جدید میخواد

پسورد دو مرحله ای در گلدن ماین

به اپ Google Authenticator مراجعه کنید و کد نمایش داده شده را در قسمت خواسته شده وارد کنید و بر روی Verify کلیک کنید .پسورد دو مرحله ای هم اکنون برای اکانت شما غیر فعال شده است .

ما سعی کرده ایم به طور کامل و با زبانی ساده نحوه فعالیت و کسب درامد دلاری در سایت “گلدن ماین” را برای تمام فارسی زبانان توضیح دهیم.

برای ثبت نام در سایت اصلی ” گلدن ماین ”  از طریق لینک زیر اقدام نمائید :

https://goldenmine.org/user/register/kingpersia

 

با گلدن ماین شما میتوانید بدون محدودیت مکانی درآمد میلیون دلاری داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و آموزشها را به طور کامل دنبال کنید.