گلدن ماین ایران | پلنهای عضویت - Subscribe Plan - در گلدن ماین
پلنهای عضویت ، Subscribe Plan ، پلان ، گلدن ماین ، پلن فعال ، Golden A Plan ، سود دهی ، دلار ، درامد دلاری ، درآمد میلیون دلاری
1885
rtl,page-template-default,page,page-id-1885,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

پلنهای عضویت – Subscribe Plan – در گلدن ماین

پلنهای عضویت ( Subscribe Plan ) :

 

در ستون سمت چپ با کلیک بر روی  Subscribe Plan وارد صفحه پلان های فعال در گلدن ماین میشویم . در این قسمت پلنهای فعال در گلدن ماین را مشاهده میکنید.

البته تا قبل از عضو شدن در پلان این صفحه در منوی سمت چپ سایت وجود داره و بعد از اینکه شما مشترک (Subscribe) پلان بشین این صفحه از منوی سمت چپ برای اکانت شما حذف میشه و طبیعی هم هست چون شما عضو پلان شدید و دیگه به این صفحه احتیاجی ندارید . اگر شما فقط ثبت نام کردید و هنوز عضو پلان مشخصی نشده باشید در منوی سمت چپ این صفحه Subscribe Plan را مشاهده خواهید کرد .

 

در حال حاضر پلن فعال در گلدن ماین پلن Golden A Plan میباشد
در اینجا توضیحات کاملی از این پلان و شرایط سود دهی بی نظیر اون براتون شرح میدیم

 

برای عضویت در این پلان به صفحه Subscribe Plan در لیست ستون سمت چپ سایت گلدن ماین مراجعه کنید . بر روی دکمه Subscribe Now کلیک کنید . دقت کنید حتما باید حد اقل ۱۰۰ دلار موجودی اکانت شما باشد چراکه هزینه عضویت در این پلن ۱۰۰ دلار است .

وقتی بر روی Subscribe Now کلیک میکنیم با پیغامی با این مضمون مواجه میشویم که  مبلغ ۱۰۰ دلار از موجودی شما کسر خواهد شد و شما این پیغام را تائیید میکنید .

رفرال لینک در گلدن ماین

حالا شما به عنوان یک عضو جدید در گلدن ماین پذیرفته شده اید

ما سعی کرده ایم به طور کامل و با زبانی ساده نحوه فعالیت و کسب درامد دلاری در سایت “گلدن ماین” را برای تمام فارسی زبانان توضیح دهیم.

برای ثبت نام در سایت اصلی ” گلدن ماین ”  از طریق لینک زیر اقدام نمائید :

 

https://goldenmine.org/user/register/kingpersia

 

با گلدن ماین شما میتوانید بدون محدودیت مکانی درآمد میلیون دلاری داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و آموزشها را به طور کامل دنبال کنید.