گلدن ماین ایران | گلدن ماین چگونه کار میکند ؟
گلدن ماین ، مولتی نتورک مارکتینگ ، ارزهای دیجیتال ، نتورک ، نتورک مارکتینگ ، سطح ، لینک رفرال ، درآمدزایی ، سیستم درآمدزایی ، رفرال ، پورسانت ، پرفکت مانی ، درامد دلاری ، بیت کوین ، درآمد میلیون دلاری ، mlm
1960
rtl,page-template-default,page,page-id-1960,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

گلدن ماین چگونه کار میکند ؟

گلدن ماین یک سیستم مولتی لول مارکتینگ (MLM) بر پایه ارزهای دیجیتال میباشد . تفاوت مهمی که گلدن ماین با سایر سیستمهای نتورک مارکتینگ دارد این است که شما در مسیر موفقیت تنها نیستید و سطح های بالاتر شما باید در این مسیر به شما کمک کنند . گلدن ماین شرایطی ایجاد کرده است تا چنانچه شما به تیمی ملحق شوید ، افراد سطوح بالاتر آن تیم در مسیر موفقیت مجبور به حمایت از شما باشند و موفقیتشان در گرو موفقیت شما باشد .

سیستم نتورک مارکتینگ گلدن ماین

شما میتوانید با لینک رفرال کاربری دیگر به سیستم درآمدزایی گلدن ماین وارد شوید و علاوه بر اینکه رهبری تیم خود را بر عهده دارید ، مورد حمایت سطوح بالاتر به طور مستقیم قرار بگیرید . همچنین اگر بدون رفرال در سیستم درآمد زایی گلدن ماین عضو شوید میتوانید رهبری تیم خود را به عهده داشته باشید و با قدرت از تیم خود حمایت کنید . عضویت با رفرال یا بدون رفرال فرقی در میزان درآمد زایی برای شما ندارد اما چنانچه با رفرال و دعوت کاربر دیگری به سیستم وارد شوید ، حمایت هزاران نفر در سطوح بالاتر را در کنار خود خواهید داشت . ما به شما پیشنهاد میکنیم برای رسیدن به هدف در زمان کوتاهتر با دعوت کاربر دیگری به سیستم وارد شوید تا علاوه بر رهبری تیم خود ، مورد حمایت هزاران نفر دیگر قرار بگیرید و در مسیر موفقیت تنها نباشید .

گلدن ماین یک سیستم مولتی نتوزرک مارکتینگ میباشد . در این سیستم ابتدا شما باید ثبت نام کنید . شما میتوانید با یا بدون رفرال در گلدن ماین ثبت نام کنید . چنانچه با رفرال ثبت نام کنید شما حمایت لولهای بالاتر خود را دارید . سپس مشترک پلن شوید ودیگران را به گلدن ماین دعوت کنید با رفرال خود . شما هم بابت رفرال مستقیم و هم بابت رشد سطح های زیرین خود پورسانت میگیرید .

برای درامد زایی با گلدن ماین باید چه اطلاعاتی داشته باشیم ؟

 

قطعا کار با هر سیستمی نیازمند یک سری اطلاعات در مورد اون سیستم میباشد . به عنوان مثال نمیتوان از یک پزشک توقع داشت اطلاعات کاملی در مورد مهندسی عمران بداند و در کار عمران موفق باشد .

در سیستم درامدزایی گلدن ماین هم یک کاربر باید با بعضی مفاهیم و سیستمها اشنایی داشته باشد . به عنوان مثال یک کاربر گلدن ماین باید با مفاهیم ارز دیجیتال یا پرفکت مانی اشنایی داشته باشد . قطعا بحث و اموزش درباره این سیستمها بسیار گسترده است اما ما در این سایت پیش نیازها را به شما معرفی میکنیم .

اگر در مورد این مفاهیم اطلاعات کاملی دارید پس هیچ مشکلی در مسیر درامدزایی با گلدن ماین نخواهید داشت . اگر هم اطلاعات کافی درباره این موارد ندارید نگران نباشید . هیچ کس در حرفه خود از روز اول همه چیز را نمیداند و کم کم با مفاهیمی که در حرفه خود به آن نیاز دارد آشنا میشود .

ما در این سایت تک تک قسمتهای سایت گلدن ماین را بررسی میکنیم و مطالب اموزشی در اینباره را در سایت قرار داده ایم . اطلاعاتی که یک کاربر در گلدن ماین به آن نیاز دارد هم سعی شده با بیانی ساده و قابل درک برای همه توضیح داده شود تا کسی که اطلاعاتی در اینباره ندارد هم به راحتی بتواند با بخشهای مختلف این سیستم قدرتمند درآمدزایی کار کند .

 

برای کسب درامد دلاری از گلدن ماین چه پیش نیازهایی لازم است ؟

 

۱ – شما در گلدن ماین نیاز دارید که یک ایمیل معتبر داشته باشید . (داشتن ایمیل و ساخت آن بسیار ساده و راحت است و اگر ایمیل معتبر ندارید با سرچ در گوگل میتوانید برای خود یک ایمیل معتبر بسازید )

۲ – شما در گلدن ماین نیاز دارید تا حدودی با سیستم ارزهای دیجیتال مثل پرفکت مانی و بیت کوین آشنا باشید . ( ما در این سایت سعی کرده ایم در حدی که یک کاربر گلدن ماین به آن نیاز دارد درمورد کار با این سیستمها توضیح و آموزش دهیم . اگر با این سیستمها آشنایی ندارید بخشهای اموزشی در اینباره را در سایت ما مشاهده کنید )

۳ – شما در گلدن ماین باید تا حدودی به زبان انگلیسی آشنا باشید تا بتوانید با قسمتهای مختلف سایت گلدن ماین کار کنید . اگر در اینباره مشکلی دارید به بخش آموزش کار با سایت گلدن ماین و معرفی و آموزش بخشهای مختلف سایت گلدن ماین که در سایت ما به زبانی ساده توضیح داده شده مراجعه کنید . ما سعی کرده ایم در مورد تک تک صفحات اکانت کاربری در گلدن ماین و امکاناتی که به شما در اون صفحه داده میشه به زبان ساده توضیحاتی بدیم که قطعا میتونه کمک خیلی خوبی برای افرادی که کار با گلدن ماین را نمیدانند باشد.

در نهایت چنانچه سوال بی جوابی داشتید میتوانید از ما سوال کنید . ما شما را راهنمایی میکنیم  

ما سعی کرده ایم به طور کامل و با زبانی ساده نحوه فعالیت و کسب درامد دلاری در سایت “گلدن ماین” را برای تمام فارسی زبانان توضیح دهیم.

برای ثبت نام در سایت اصلی ” گلدن ماین ”  از طریق لینک زیر اقدام نمائید :

 

https://goldenmine.org/user/register/kingpersia

 

با گلدن ماین شما میتوانید بدون محدودیت مکانی درآمد میلیون دلاری داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و آموزشها را به طور کامل دنبال کنید.