بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

AirDrop چیست و چگونه میتوان با آن ارز دیجیتال رایگان دریافت کرد

دنیای رمزارزها همان‌طور که تکنولوژی‌های جدیدی به دنیا معرفی کردند، سیستم‌های نوینی هم برای مارکتینگ به بازار ارائه دادند.کلمه ایردراپ نیز یکی از این اصطلاحات است که با رمزارزها وارد دنیای سنتی ما شده است.

ایردراپ چیست و چگونه کار می‌کند؟

ایردراپ در دنیای رمزارزها یک نوع کوین هدیه از طرف توسعه دهندگان پروژه به سرمایه‌گذاران است. این کار معمولا به این روش انجام می‌شود که پس از ثبت نام در سایت مورد نظر و اعلام یک آدرس کیف پول، کوین‌های جایزه طبق جدول زمانبندی شده به آدرس کیف پول ثبت شده ارسال می‌شود.

ایردراپ‌ها عموما از طریق سایت شرکت سازنده رمز ارز و فروم‌های ارزهای دیجیتال تبلیغ می‌شوند و کوین‌ها یا توکن‌های ایردراپ شده، فقط به کیف پول‌های دارندگان آن ارز ارسال می‌شوند. جهت دریافت این هدیه رایگان، کاربر باید حداقل میزانی از این توکن را داشته باشد (البته همه ایرادراپ‌ها شامل این مورد نمی‌شوند)، یا مقداری از کوینی که قرار است توکن بر روی بلاکچین آن کوین اجرا شود را داشته باشند (به عنوان مثال توکن قرار است در شبکه اتریوم اجرا شود و کاربران باید کوین اتر داشته باشند تا ایردارپ آن توکن خاص به آنها تعلق بگیرد و یا حتی داشتن کیف پول اتر کافی است) و یا یک وظیفه به خصوص را انجام دهد. این وظایف عموما ساده هستند؛ مثل انتشار پستی درباره این ارز در فروم‌های صفحات اجتماعی، ارتباط گیری با یکی از اعضای به خصوص این پروژه و یا نوشتن پست بلاگ.

در بازار ارزهای دیجیتال هم Airdrop چنین رویه‌ای دارد. استارتاپ‌ها به‌جای این‌که همه هزینه را صرف تبلیغات گسترده و… بکنند، به اندازه همان هزینه محصول خود را به‌صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌دهند. با این‌کار مردم را با محصولات جدید خود آشنا و آن‌ها را تشویق به خرید بیشتر می‌کنند. به‌عبارتی دیگر هزینه تبلیغات خود را بین مردم تقسیم می‌کنند.

چگونه ایردراپ بگیریم؟

معمولا روال کار این است که پروژه‌های استارتاپ جدیدی که می‌خواهند از طریق ICO جذب سرمایه‌ کنند، با هدف بهتر دیده شدن، مقداری از کوین‌های خود را به‌صورت ایردراپ بین سرمایه‌گذاران تقسیم می‌کنند. برای این کار باید به لینک سایت مربوطه مراجعه کنید و یک ثبت‌نام ساده انجام دهید. سپس یک آدرس کیف پول از شما دریافت می‌شود که در زمانبندی مقرر شده، ایردراپ‌ها به آدرس والت شما ارسال می‌شوند.

علاوه بر استارتاپ ها ارائه دهندگان کیف پولهای رمز ارز و یا صرافی های بزرگ دنیا هم از این روش برای تبلیغات خود استفاده میکنند .

یکی از بهترین و بزرگترین ارائه دهنده ایردراپ صرافی بایننس و ارائه دهنده کیف پول تراست ولت است که البته ایردراپ های اعلامی این صرافی معمولا شرایط خاصی دارند و در صورتیکه این شرایط را داشته باشید میتوانید در مدت اعتبار ایردراپ ، میزان خاصی از نوعی رمز ارز را دریافت کنید.

مثلا شرایط ایردراپ اینگونه مشخص میشود :

Airdrop Ethereum free to trustwallet Reward: 37.99 ETH $23

یعنی چنانچه حداقل 37.99 دلار موجودی تراست ولت شماست ، میتوانید به میزان 23 دلار اتر دریافت کنید(دقت کنید در این حالت ملاک موجودی دلاری کل است نه یک رمز ارز خاص)

یا در مثال زیر :

Airdrop Ethereum free to trustwallet Reward: ETH 37.99ETH $23

در اینجا دقیقا قید شده که حداقل باید 37.99 دلار موجودی اتریوم داشته باشید تا 23 دلار ایردراپ دریافت کنید . در مثال اول ملاک دریافت ایردراپ موجودی کل کیف پول بود یعنی مهم نیست که شما چه رمز ارزی دارید بلکه مهم این است حداقل 37.99 دلار موجودی دلاری کل داشته باشید. اما در مثال دوم مشخص شده است که برای دریافت ایردراپ باید حتما حداقل 37.99 دلار اتریوم داشته باشید . یعنی چنانچه شما هزار دلار هم موجودی کل داشته باشید زمانی این ایردراپ را دریافت میکنید که حداقل 37.99 دلار اتریوم داشته باشید.

چگونه از ایردراپ‌ها اطلاع پیدا کنیم؟

بی تردید یکی از مهم‌ترین مسائل دسترسی به اطلاعات وقوع ایردراپ‌ها است. از آن‌جایی که تعداد ایردراپ‌ها محدود است، زمان ثبت‌نام ایردراپ هم محدود است. همین گزینه لزوم سرعت دریافت اطلاعات را برای شرکت در یک ایردراپ مشخص می‌کند.

ما سعی کردیم بروزترین و سودمند ترین ایردراپها را بلافاصله در صفحه زیر به شما معرفی کنیم تا در فرصت محدود قبل از Expire شدن ایردراپ بتوانید از آن استفاده کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات مربوط به ایردراپهای معتبر همواره پست اخر کانال تلگرام ما را دنبال کنید .

لیست ایر دراپهای فعال ( اینجا کلیک کنید )