بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

نحوه سود دهی در گلدن ماین چگونه است؟

سود دهی در سیستم نتورک مارکتینگ بین المللی گلدن ماین بر اساس دلار است و کلیه مبالغ سود از طریق ارزدیجیتال مثل بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین ، دوج کوین ، پرفکت مانی و … به حساب کاربران در سراسر دنیا واریز میشود.

همانطور که میدانید برای کسب درآمد دلاری از سیستم نتورک مارکتینگ گلدن ماین ابتدا باید در سیستم ثبت نام کنید . سپس با مشترک شدن در پلان صد دلاری گلدن ماین وارد شبکه درآمدزایی جهانی این سیستم شوید.

پس از عضویت و تا قبل از مشترک شدن در پلان صد دلاری شما دارای یک لینک رفرال ( معرفی و ثبت نام ) هستید اما این لینک فعال نیست و اصولا کسی نمیتواند از طریق این لینک در سیستم ثبت نام کند اما پس از مشترک شدن شما در پلان صد دلاری درآمدزایی این لینک برای همیشه فعال میشود و بدون هیچ تاریخ انقضایی میتوانید از طریق این لینک اقدام به دعوت و ثبت نام دیگر کاربران در سیستم نتورک مارکتینگ بین المللی گلدن ماین نمایید.

در قسمت پنل کاربری در صفحه My Referral وارد شوید و لینک اختصاصی خودتون مشاهده کنید . به عنوان مثال لینک رفرال برای کاربری با ای دی KingPersia  به صورت زیر است

هر کاربر در سیستم گلدن ماین یک لینک رفرال ( معرفی ) منحصر بفرد دارد. با انتشار این لینک و دعوت از دیگران میتوانید کاربران دیگر را به شبکه بین المللی گلدن ماین دعوت کنید و کاربران جدید از طریق لینک رفرال شما به عضویت سیستم درآمدزایی گلدن ماین درآیند.

حالا که با مفهوم رفرال یا معرفی آشنا شدید اجازه بدید سیستم پورسانت دهی گلدن ماین را به طور کامل به شما توضیح بدیم

 پورسانت دهی در سیستم گلدن ماین در دو بخش انجام میشود

بخش اول پورسانت دهی بابت رفرال یا همان معرفی که به کمیسیون رفرال معروف است

بخش دوم پورسانت دهی بابت رشد سطوح مجموعه شما که به کمیسیون سطح معروف است

بخش اول پورسانت دهی بابت رفرال یا همان معرفی که به کمیسیون رفرال معروف است

وقتی شما فرد جدیدی را به سیستم درآمدزایی گلدن ماین دعوت میکنید و این فرد از طریق لینک رفرال شما عضو پلن درآمدزایی میشود ، سیستم پورسانت دهی گلدن ماین بلافاصله مبلغ ثابت 20 دلار به حساب کاربری شما بابت این معرفی موفق واریز میکند.

دقت کنید اصلا ربطی ندارد که فرد ثبت نام شده در چه سطحی از زیرمجوعه شما عضو میشود . آیا در سطح یک قرار دارد یا سطح دهم . چون شما معرف این کاربر جدید بودید و این کاربر مشترک پلن درآمدزایی شده مبلغ 20 دلار بابت ورود این کاربر جدید پورسانت دریافت میکنید که کاملا مجزا از کمیسیون سطح میباشد.

اما اصل سود دهی در گلدن ماین مربوط به درآمد حاصل از رشد سطوح شماست که در بخش دوم به شما توضیح میدهیم . سود دهی بابت رفرال محدودیت ندارد و به ازای هر کاربری که از طریق معرفی شما مشترک سیستم شود به شما پرداخت میشود ، اما این سوال مطرح میشود که مگر ما چقدر میتوانیم با معرفی این سیستم به دیگران آنها را جذب کنیم ؟

یک نفر ؟ سه نفر ؟ صد نفر ؟ شاید هم هزار نفر اما طبق توضیحات داده شده بابت هر کدوم 20 دلار میگیریم و اگر منطقی باشیم و تعداد 5 نفر را در نظر بگیریم کل سود رفرال ما میشود صد دلار ! پس درآمد میلیون دلاری که در مورد سیستم گلدن ماین گفته میشه کجاست ؟

درسته ، این درآمد در بخش دوم یا همان کمسیون سطح قرار دارد که موضوع اصلی کسب درآمد دلاری از گلدن ماین است

 

 
 بخش دوم پورسانت دهی بابت رشد سطوح مجموعه شما که به کمیسیون سطح معروف است
از اینجا به بعد فقط کمیسیون سطح را حساب میکنیم . برای درک بهتر لطفا کمیسیون مربوط به رفرال یا معرفی را چند لحظه فراموش کنید تا با شیوه سود دهی در این بخش کامل آشنا شوید .
افرادی که به مجموعه شما وارد میشود یا توسط خود شما به سیستم دعوت شده اند ، یا توسط زیر مجموعه های شما به سیستم کسب درآمد دعوت شده اند و یا توسط افراد سطوح بالاتر از شما به سیستم دعوت شده اند . فارغ از اینکه چه کسی کاربر جدید به مجموعه شما اضافه کرده است ، این کاربر به یکی از سطوح زیر مجموعه شما وارد شده است .

در پلن صد دلاری گلدن ماین هر کاربر در اولین سطح زیر مجموعه خودش سه جایگاه دارد . این سه جایگاه به عنوان سطح یک زیرمجموعه هر کاربر معرفی میشود.

افرادی که به سطح یک شما وارد میشوند هم هر کدام سه جایگاه در سطح یک خود دارند ، پس میشه نتیجه گرفت شما در سطح دوم خودتون 9 جایگاه داشته باشید. این طرح چینش شبکه برای تمام کاربران یکسان است .

بنابر این شما در هر سطح از زیر مجموعه هاتون تعدادی جایگاه دارید که تعداد اونها از طریق رابطه ریاضی زیر بدست میاد :

تعداد جایگاههای هر سطح = عدد 3 به توان شماره سطح

مثلا تعداد جایگاه در سطح یک = عدد 3 به توان یک که میشود 3

تعداد جایگاه در سطح دوم = عدد 3 به توان 2 که میشود 9

تعداد جایگاه در سطح سوم = عدد 3 به توان 3 که میشود 27

و این روند برای دیگر سطوح به همین شکل ادامه دارد .

سیستم پورسانت دهی دلاری در پلان صد دلاری گلدن ماین برای ورود هر کاربر جدید به یکی از جایگاههای سطوح زیر مجموعه شما پورسانت در نظر گرفته و این پورسانت به شکل زیر است :

در سطح 1 = 3 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 20 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 60 دلار

در سطح 2 = 9 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 10 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 90 دلار

در سطح 3 = 27 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 5 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 135 دلار

در سطح 4 = 81 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 5 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 405 دلار

در سطح 5 = 243 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 5 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 1215 دلار

در سطح 6 = 729 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 4 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 2916 دلار

در سطح 7 = 2187 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 4 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 8748 دلار

در سطح 8 = 6561 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 4 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 26244 دلار

در سطح 9 = 19683 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 2 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 39366 دلار

در سطح 10 = 59049 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 2 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 118098 دلار

تا اینجا مجموع کمیسیون پرداخت شده به شما در پلان صد دلاری مبلغ 197277 دلار است. اگر این عدد را در قیمت روز دلار ضرب کنید ، میزان پورسانت دریافتی شما تا کنون به واحد پولی کشور شما مشخص میشود مثلا امروز (اردیبهشت 1400) با توجه به قیمت دلار در ایران که حدود 25000 تومان است ، حدود 4.900.000.000 تومان درآمد داشته اید !!!

اما این تازه شروع ماجراست . درست است که مبلغی که تا کنون دریافت کرده اید با توجه به هزینه صد دلاری شما در ابتدا یک رقم شگفت انگیز است اما این پایان ماجرا نیست ! پورسانت دهی تا سطح 15 همچنان ادامه دارد و میزان دریافتی شما بسیار شگفت آور افزایش میابد

در سطح 11 = 177147 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 2 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 354294 دلار

در سطح 12 = 531441 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 2 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 1062882 دلار

در سطح 13 = 1594323 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 1 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 1594323 دلار

در سطح 14 = 4782969 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 1 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 4782969 دلار

در سطح 15 = 14348907 جایگاه قرار دارد ، پرداختی به شما برای هر جایگاه 1 دلار ، مجموع کمیسیون این سطح 14348907 دلار

مجموع کل کمیسیون سطح پرداخت شده در 15 سطح مبلغ   22.340.562  دلار !!!

 

ممکن است رقم بالای سود کمی شمارا نگران کند که شاید رسیدن به این مرحله و تکمیل 15 سطح شما دشوار و دست نیافتنی است اما باید بدانید قرار نیست شما منتظر تکمیل 15 سطح خود برای دریافت این سود باشید . این مبلغ سود کل است و از لحظه ورود اولین فرد به مجموعه شما در سطح یک ، پورسانت ها طبق توضیحات بالا برای شما واریز میشود.

تکمیل 15 سطح از زیر مجموعه های شما به تنهایی و توسط شما واقعا امکانپذیر نیست . اینکه تا چه حد میتوانید شبکه خود را گسترش دهید و چه میزان از این 22 میلیون دلار را دریافت میکنید دقیقا وابسطه به این است که چه مقدار برای آموزش و انتخاب افراد در تیم خود تلاش کرده اید و اصولی پیش رفته اید. برای موفیقت باید اصولی و با برنامه کار کنید ، آموزش ببینید ، آموزش دهید و با تلاش و کوشش رشد شبکه را گسترش دهید .

باید یک بازه زمانی برای هر کاربر تعریف کنید . به عنوان مثال اگر هر کاربر جدید ملزم و متعهد باشد که حداقل در طی یک ماه از عضویت خود سه کاربر جدید را به سیستم معرفی کند و اموزشهای لازم را در اختیار کاربران جدید قرار دهد ، رشد شبکه شما و تکمیل 15 سطح زیر مجموعه شما فقط 15 ماه طول میکشد !

حتی اگر به جای یک ماه ، هر کاربر در طی 2 ماه فقط سه کاربر جدید را وارد شبکه کند ، این مدت زمان 30 ماه خواهد بود !

یعنی در طی 2 سال و نیم کار و تلاش به 22 میلیون دلار ثروت خواهید رسید .

آیا حاضرید فقط 15 ماه از عمر خودتون شبانه روز کار کنید ولی در عوض صاحب 22 میلیون دلار ثروت شوید ؟

فراموش نکنید سیستم نتورک مارکتینگ گلدن ماین یک نتورک بین المللی است و در تمام دنیا گسترش دارد پس کاربران جدید میتوانند از هر کجای دنیا باشند.