بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

استراتژی موفقیت

موفقیت در سیستم گلدن ماین وابسطه به عواملی است که رعایت نکردن آن موجب شکست در مسیر موفقیت خواهد شد. به یاد دارید چندی پیش با رشد بی رویه سهام بورس ایران چه تعداد افرادی که هیچ اطلاعی از بورس نداشتند ، بدون آموزش و سواد این تجارت پر سود ، میلیونها و یا شاید میلیاردها تومان از سرمایه خود را وارد بورس کردند و تصور کردند فقط با سرمایه گذاری در بورس مثل دیگران به موفقیت میرسند ، غافل از اینکه هر کاری نیازمند سواد و اطلاعاتی است که دانستن آنها موجب موفقیت خواهد شد .

امروز عده زیادی بورس را عامل ورشکستی خود میدانند اما هرگز قبول نمیکنند که بدون آموزش و سواد کافی وارد یک تجارت گسترده شدند و خود این عامل شکستشان بوده است .

عده زیادی هم وقتی به یک شبکه نتورک وارد میشوند تصور میکنند چون برای ورود به این سیستم هزینه پرداخت کرده اند و یا آشنایان زیادی دارند قطعا در این سیستم موفق خواهند شد. خیر ، مطمئن باشید بدون رعایت اصول ساده و حیاتی این تجارت به موفقیت نخواهید رسید . باید بدانید در این مسیر با چه چالشهایی روبرو میشوید .

در این قسمت سعی داریم تا با برخی از اساسی ترین عوامل موفقیت در سیستم نتورک مارکتینگ گلدن ماین آشنا بشیم

_ صبر

یکی از پارامترهای کسب موفقیت در سیستم نتورک مارکتینگ بین المللی گلدن ماین صبر است . شاید سرعت رشد شبکه برای بعضی کاربران در ماههای اول با سرعت بالایی انجام شود ولی کیفیت و آموزش نادیده گرفته شود . در اینصورت روزهای خوشی در راه نخواهد بود . بعضی از کاربران با صبر و رعایت اصول آهسته و پیوسته در مسیر موفقیت گام برمیدارند و این صبر و پایبندی به اصول را به تیم خود منتقل میکنند . افراد آموزش دیده در تیم هم یاد گرفته اند که این اصول را به افراد جدید اموزش دهند و انتقال این آموزشها و رعایت اصول در سطوح بعدی است که موفقیت یک تیم را تضمین میکند .

یکی از بهترین استراتژی ها برای موفقیت ورود سه نفر برای سطح یک در طی یک ماه و آموزشهای اصولی به این افراد است . سپس ورود یک نفر در طی هر ماه برای کمک به مجموعه و تیم خود است. با این استراتژی هر نفر در طی یک ماه سه نفر به شبکه وارد میکند و این افراد را آموزش میدهد و در ماههای بعدی با ورود یک نفر در هر ماه علاوه بر اینکه به ترمیم نقاط ضعف تیم خود کمک میکند موجب رشد و افزایش درآمد خود هم خواهد شد .

با این استراتژی در مدت 15 ماه حتی اگر کاملا هم موفق عمل نکنید قطعا درآمد بالای میلیون دلار را تجربه خواهید کرد !

_ امید

یکی از اصول اساسی برای موفقیت در سیستم نتورک گلدن ماین امید است . ممکن است در روزها و هفته های ابتدایی برای جذب افراد جدید دچار مشکل شوید . از دست دادن امید در این شرایط مساوی با شکست است . هر گاه احساس ناامیدی کردید با یک نهیب به خودتان دوباره و چندین باره شروع کنید . قوی تر از قبل . ممکن است صد بار شکست بخورید اما فقط کافیست یک بار موفق شوید ! هرگز نگذارید ناامیدی به شما غلبه کند

_ تلاش

قطعا فعالیت هر سیستمی بدون تلاش ضامن موفقیت شما نخواهد بود .   تلاش در سیستم گلدن ماین از ماکزیمم شروع میشود . حداکثر تلاش و کوشش در روزها و ماههای نخست است ولی کمترین درآمد در این ماهها بدست میاید . پس از گذشت مدتی و رشد شبکه شما کم کم تلاش و کوشش جای خود را به مدیریت و حفظ هماهنگی تیم میدهد . در این زمان با تلاشی کمتر سود مناسبتری خواهید داشت چون تیم شما قبلا آموزشهای لازم را کسب کرده و آن را به افراد جدید منتقل کرده است . پس از گذشت مدتی با گسترش و بزرگتر شدن شبکه شما خواهید دید که میزان تلاش شما برای موفق شدن کاهش چشمگیری دارد اما درآمد شما به شدت افزایش یافته است .

این موفقیت مرهون تلاشهای روزهای نخست شماست که مزد آن را هم اکنون دریافت میکنید

_جدی گرفتن آموزشها

اگر با این دید به سیستم نتورک مارکتینگ گلدن ماین وارد شوید که من سه نفر را به سیستم وارد میکنم و آنها سه نفر و … این که کاری ندارد پس خیلی راحت موفق میشوم باید بگوییم سخت در اشتباه هستید . تجربه ثابت کرده است که رشد شبکه بدون آموزش یعنی توقف آن در سطوح پایینتر . شما نمیتوانید به تنهایی یک شبکه متصل از هزاران نفر ایجاد کنید . شما باید آموزشها را دریافت کنید . از آنها استفده کنید و سپس به مجموعه خود منتقل کنید . این روندیست که هر کاربر باید ملزم به رعایت آن باشد

_ عدم ترس

ترس از مسخره شدن ، از دست دادن دوستان ، حرف دیگران  و … آفت موفقیت در نتورک مارکتینگ است. بر ترسهای خود غلبه کنید و اصلا به آن توجه نکنید . ترس یکی از خصوصیاتیست که خداوند در وجود انسان قرار داده تا مانع صدمه به انسان شود . به عنوان مثال ترس از مریضی موجب میشود که انسان بیشتر مراقب بهداشت و سلامتی خودش باشد . یا ترس از سقوط باعث میشود در پشت بام یک ساختمان مرتفع بر روی لبه دیوار نایستیم اما گاهی ترس بیش از حد و وسواس گونه می تواند ما را از بعضی تجربه های شیرین منع کند . مثلا اگر ترس از سقوط به یک ترس غیر معقول تبدیل شود باعث میشود یک فرد هرگز لذت صعود به قله یک کوه را درک نکند . ترس از آینده ، ترس از عدم موفقیت ، ترس از سرزنش دیگران و … همواره از نمونه هایی است که مانع رشد و تعالی و موفقیت شما میشود . پس بر ترس وسواس گونه خود غلبه کنید