بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

راهنمای بخشهای مختلف پرتال مشترکین گلدن ماین

پس از ورود به اکانت کاربری با امکانات و بخشهایی روبرو میشوید که هر کدام اطلاعات و امکانات خاصی را در اختیار شما قرار میدهد .

در این قسمت سعی داریم هر کدام از بخش ها و امکاناتی که این بخش در اختیار ما قرار میدهد را بررسی کنیم

1 – داشبورد ( Dashboard ) :

در بدو ورود به اکانت کاربری در سایت گلدن ماین صفحه داشبورد را مشاهده میکنید . در این صفحه اطلاعات جامعی از وضعیت اکانت خود را ملاحظه میکنید

قسمت Current Balance  : موجودی فعلی اکانت شما را نشان میدهد

قسمت Total Deposit  : مجموع واریزهای شما به گلدن ماین را نشان میدهد

قسمت Total Withdraw  : مجموع برداشتهای شما از گلدن ماین را نشان میدهد

قسمت Total Referral Commission : مجموع کمسیونهای دریافتی شما از گلدن ماین بابت معرفی مستقیم افراد به سیستم . وقتی شما از طریق لینک شخصی خودتان یا کد رفرال خودتان شخصی را در پلن گلدن ماین ثبت نام میکنید ، فارغ از جایگاهی که او را ثبت نام میکنید به خاطر اینکه توسط شما وارد سیستم درآمد زایی گلدن ماین میشود ، به شما کمسیون رفرال تعلق میگیرد . این کمسیون برای هر پلن مشخص شده است

قسمت  Total Level Commission : مجموع کمسیونی است که شما بابت زیر مجموعه های خود دریافت کرده اید

قسمت  Total E-Pin Recharged : در این قسمت مجموع شارژ شده اکانت شما توسط E-Pin ها مشخص شده است . چنانچه نمیدانید E-Pin  چیست و چگونه کار میکند ، قسمت توضیحات مربوط به E-Pin را مشاهده بفرمائید

قسمت  Total E-Pin Generated : در این قسمت مجموع E-Pin  های تولید شده توسط شما نمایش داده میشود

قسمت Total Transferred Balance : مجموع نقل و انتقال های مالی شما برای دیگر کاربران در این قسمت نمایش داده میشود

قسمت Total My Direct Referral : مجموع تمام رفرال های مستقیم شما در این قسمت نمایش داده میشود .

با کلیک بر روی View all در هر قسمت میتوانید وارد قسمت مربوطه بشوید و به اطلاعات و امکانات بیشتری دسترسی پیدا کنید .

قسمتهای مختلفی که در ستون سمت چپ سایت ملاحظه میفرمائید ترکیبی از همین قسمتها و امکانات دیگر سایت گلدن ماین است که تک تک بررسی خواهد شد

2 – واریز ( Deposit ) :

با کلیک بر روی این قسمت ، دو قسمت جدید برای شما باز میشود

در قسمت Deposit Now  به قسمت شارژ حساب وارد میشوید و در Deposit History  تاریخچه شارژهای شما قابل مشاهده است

اما با کلیک بر روی Deposit Now  وارد بخش شارژ حساب کاربری میشوید و روشهای مختلفی را در این قسمت مشاهده خواهید کرد . بسته به شرایط ممکن است روشهای شارژ اکانت کاربری در زمانهای مختلف و یا برای کشورهای مختلف متفاوت باشد اما در این قسمت دو روش بسیار کاربری و ساده برای ایرانیان وجود دارد .

شارژ از طریق پرفکت مانی
شارژ از طریق رمز ارز ها مثل بیت کوین ، لایتکوین و …

این دو روش بسیار ساده برای شارژ اکانت شماست که در این قسمت تفاوت و مزایای هر کدام را به شما خواهیم گفت . توضیحات آموزشی مرتبط با پرفکت مانی و یا رمز ارزها مثل بیت کوین را در قسمت آموزشی این موارد در سایت میتوانید مشاهده کنید .کار با این دو حساب بسیار بسیار ساده و راحت است

در روش شارژ اکانت از طریق پرفکت مانی شما میتوانید ازدو روش شارژ با حساب پرفکت مانی و یا شارژ با وچر پرفکت مانی اقدام به شارژ اکانت خود کنید . توصیه ما به شما این است که یک حساب کاربری در پرفکت مانی برای خود ایجاد کنید . روش ایجاد حساب بانکی دلاری ، یورویی و … در پرفکت مانی بسیار ساده و رایگان است و در قسمت آموزشهای مربوط به این حساب در سایت توضیحات مفصلی راجع به نحوه باز کردن حساب و استفاده از آن داده شده است که چنانچه اطلاعاتی در این زمینه ندارید توصیه میشود یک بار به طور کامل این بخش را مطالعه بفرمائید

یکی از مزیت های شارژ حساب کاربری با پرفکت مانی سرعت شارژ شدن حساب ( آنی ) است . هنگامیکه شما از طریق پرفکت مانی اکانت خودتان را شارژ میکنید بلافاصله اکانت شما شارژ میشود اما در روش شارژ اکانت از طریق بیت کوین باید منتظر بمانید تا تراکنش انتقال بیت کوین انجام شود که سرعت انجام آن به میزان فی شبکه ای که تعیین کرده اید مرتبط است .

انجام تراکنش بیت کوین بسته به فی که انتخاب میکنید ممکن است 10 دقیقه تا 2 روز طول بکشد و این مستقیما با میزان فی که شما تعیین میکنید مرتبط است .

از طرفی خود فی تراکنش بیت کوین یک هزینه اضافی است که به شما تحمیل میشود . پس بهترین روش ممکن برای شارژ اکانت کاربری شما در ایران ، استفاده از روش شارژ با پرفکت مانی است .بزارید با یک مثال ساده توضیح بدیم .فرض کنیم شما میخواهید 100 دلار اکانت گلدن ماین خود را شارژ کنید. در روش شارژ از طریق بیت کوین شما باید 100 دلار به همراه فی شبکه پرداخت کنید . در حالت عادی فی شبکه چیزی حدود 0.0005 بیت کوین است ( که البته قابل تغییر توسط شماست و میتوانید آن را کم و یا زیاد کنید )

فرض کنیم قیمت هر بیت کوین 35000 دلار باشد، در اینصورت فی شبکه حدودا  17.5 دلار خواهد شد! و شما برای شارژ اکانت خود به میزان 100 دلار باید 117.5 دلار بپردازید و از طرفی با توجه به فی که انتخاب کردید باید منتظر بمانید تا تراکنش انجام شود و اکانت شما به صورت اتوماتیک شارژ شود . در حالت عادی (فی 0.0005) معمولا حدود یک ساعت این انتقال طول میکشد و پس از آن اکانت شما شارژ میشود. اما در روش شارژ از طریق پرفکت مانی ، طبق آموزشهای مندرج در صفحه آموزشهای پرفکت مانی شما هزینه 100 دلار را به صرافی خود پرداخت میکنید و یک وچر 100 دلاری دریافت میکنید . با درج مشخصات این وچر در قسمت مربوطه بلافاصله و بدون هیچ هزینه اضافی اکانت شما 100 دلار شارژ خواهد شد .

حتی اگر از طریق کیف پول خود در پرفکت مانی نیز این هزینه را بپردازید باز هم کارمزد پرفکت مانی برای انتقال بسیار کمتر از کارمزد بیت کوین میباشد ( کارمزد انتقال در پرفکت مانی برای اکانتهای وریفای نشده کمتر از 2% است و برای اکانتهای وریفای شده کمتر از 0.5% )

به هر حال برای شارژ مستقیم اکانت گلدن ماین در ایران این دو روش به راحتی قابل انجام است و درایران هر دو این روشها بسیار شناخته شده  میباشند .

3- پلنهای عضویت ( Subscribe Plan ) :

در منوی سمت چپ پورتال کاربری تا قبل از مشترک شدن در پلان صد دلاری گلدن ماین ، منویی به نام Subscribe Plan وجود دارد که بعد از مشترک شدن در پلان فعال در گلدن ماین ، این منو از لیست منوهای سمت چپ پورتال کاربری شما حذف میشود و دیگر نمایش داده نمیشود .

همانطور که در تصویر کلی از داشبورد ملاحظه میکنید که این گزینه در میان لیست منوهای فعال سمت چپ پورتال کاربری ما وجود ندارد چون ما قبلا عضو پلان صد دلاری گلدن ماین شده ایم .اگر هنوز مشترک پلان شده اید با ورود به این صفحه در پنل کاربری میتونید به اشتراک دایمی در پلن صد دلاری گلدن ماین درآیید.

همانطور که مشخص است هزینه اشتراک در این پلان صد دلار است ، پس قبل از مشترک شدن در این پلان لازم است اکانت خود را از طریق بخش واریز ( Deposit ) یا  ای – پین ( E-Pin ) به اندازه صد دلار شارژ کنید چرا که با کلیک بر روی دکمه Subscribe Now صد دلار از موجودی شما کسر میشود و شما به عضویت دایم در پلان صد دلاری گلدن ماین در می آیید .

اشتراک در پلان درامدزایی تاریخ انقضا ندارد و با یک بار پرداخت به صورت دایمی خواهد بود و در اینده هم هزینه ای بابت این اشتراک از شما دریافت نخواهد شد .

پلن صد دلاری گلدن ماین

پلان صد دلاری
4 – برداشت (Withdraw ) :

در این قسمت هم دو بخش Withdraw Now  و Withdraw History را مشاهده میکنید . در Withdraw History تاریخچه و لیست برداشتهای خودتان را مشاهده میکنید و در قسمت Withdraw Now میتوانید درخواست جدیدی برای برداشت ثبت کنید .

در اینجا هم چند روش بسیار ساده برای برداشت وجود دارد

برداشت از طریق پرفکت مانی و برداشت از طریق ارزهای دیجیتال رمزینه مثل بیت کوین ، لایت کوین ، اتریوم و …

برداشت از طریق پرفکت مانی :

برداشت از طریق پرفکت مانی به دو صورت امکانپذیر است :

برداشت از طریق وچر پرفکت مانی و برداشت از طریق والت پرفکت مانی

___ بررداشت از طریق وچر پرفکت مانی :

چنانچه میخواهید مبلغ برداشتی خود را به صورت یک وچر پرفکت مانی دریافت کنید میتوانید این روش را انتخاب کنید . در این روش حداقل مبلغ قابل برداشت 20 دلار و حد اکثر 500 دلار در یک روز است . پس از ثبت درخواست و کسر کارمرزد مشخصات وچر پرفکت مانی به ایمیل مربوط به اکانت شما ارسال میشود .

اما کارمزد برداشت در این روش چقدر است ؟

در روش برداشت از طریق وچر پرفکت مانی کارمزد مبلغ 2 دلار ثابت به اضافه 2% از مبلغ درخواستی است .

مثلا اگر درخواست برداشت 20 دلار وچر پرفکت مانی بدهید ، کارمزد میشود 2 دلار به اضافه 2% از 20 دلار یعنی 0.4 دلار پس وچر دریافتی شما 17.6 دلار خواهد بود .

یا اگر درخواست 500 دلار وچر پرفکت مانی بدهیم ، کارمز 2 دلار به اضافه 2% از 500 دلار که مبلغ 10 دلار خواهد بود میشود یعنی 12 دلار و شما وچر 488 دلاری دریافت میکنید. فرم برداشت زیر را ملاحظه بفرمایید

برداشت از طریق وچر پرفکت مانی

ملاحظه میکنید در این فرم مقدار درخواست شده 500 دلار است ، مبلغ 12 دلار کارمزد کسر شده و مبلغ 488 دلار میزان دریافتی شماست . در کادر خالی ادرس ایمیل اکانت شما از شما خواسته شده که این ایمیل باید با ایمیل اکانت شما یکی باشد . اگر ایمیل متفاوتی درج کنید ممکن است درخواست شما تائید نشود و مبلغ به اکانت شما برگشت داده شود . البته این فقط برای امنیت بیشتر خود کاربران است .

___ بررداشت از طریق والت پرفکت مانی :

در این روش حد اقل میزان برداشت روزانه 20 دلار و حد اکثر آن 2.000 دلار است . ملاحظه میکنید در این روش امکان برداشت مبلغ تا 2.000 دلار در روز افزایش داده شده است .

کارمزد این روش با کارمزد روش برداشت از طریق وچر پرفکت مانی تفاوتی ندارد و به همان صورت 2 دلار مبلغ ثابت به اضافه 2% از مبلغ درخواستی است .

به عنوان مثال در فرم برداشت زیر مبلغ 300 دلار درخواست برداشت شده ، 2 دلار به اضافه 2% از 300 دلار که در مجموع میشود 8 دلار از مبلغ درخواستی کم میشود و مبلغ 292 دلار به والت پرفکت مانی شما ارسال میشود .

در فرم درخواست برداشت باید نام اکانت پرفکت مانی ، ادرس والت پرفکت مانی و ایمیل اکانتتون در قسمتهای مربوطه وارد کنید . بسیار دقت کنید ادرس والت خود را اشتباه وارد نکنید چون در صورت واریز به والت دیگر اصلا امکان برگشت آن وجود ندارد پس در درج این مشخصات بسیار دقت کنید .

گلدن ماین متعهد است در کمتر از 24 ساعت مبلغ درخواستی را برای شما واریز کند و معمولا واریز از طریق پرفکت مانی زیر 3 ساعت انجام میشود . گاهی در روزهای یکشنبه به علت تعطیلی ممکن است واریز تا 6 ساعت هم طول بکشد اما هرگز بیشتر از 24 ساعت نخواهد بود

برداشت از طریق رمز ارزهای دیجیتال :

همانطور که میدانید رمز ارزهای دیجیتال روز به روز در حال گسترش هستند و تعداد آنها هر روز افزایش میابد . برخی از این رمز ارزها از بقیه شناخته شده تر هستند مثل بیت کوین یا اتریوم و …

در روش برداشت از طریق رمز ارزها میتوانید ارز مورد نظر خودتون انتخاب کنید و مبلغ درخواستی خودتون به وسیله این رمز ارز دریافت کنید . مثلا درخواست واریز 100 دلار رمز ارز از طریق بیت کوین را ثبت کنید . برای این منظور ادرس والت ( کیف پول ) بیت کوین خودتون در درخواست ثبت میکنید و مبلغ درخواستی در کمتر از 24 ساعت برای شما واریز میشود .

بلافاصله پس از واریز از طریق ایمیل ” هش ” یا همان رسید پرداخت دریافت میکنید و میتونید این تراکنش در شبکه رهگیری کنید .

باید دقت کنید در روش برداشت از طریق رمز ارزها بلافاصله پس از تائید درخواست شما و دریافت ایمیل تائید واریز ، مبلغ در والت خود دریافت نمیکنید . معمولا پرداخت به والت شما بین 30 دقیقه تا سه ساعت بعد انجام میشود و این مربوط به شبکه است .

در روش پرفکت مانی پرداخت به حساب شما در همان لحظه تائید انجام میشود ولی در روش برداشت از طریق رمز ارزها معمولا فاصله ای یکی دو ساعته بین ارسال و دریافت وجود دارد .

البته در تمام این مدت از طریق ” هش ” میتوانید هر لحظه مراحل انتقال این وجه به والت خود را بررسی کنید .

اما تفاوت این روش تنها در زمان انتقال آن نیست بلکه میزان حد اقل و حد اکثر برداشت و کارمزد آن هم متفاوت از روش برداشت با پرفکت مانی است .

در روش برداشت از طریق رمز ارزها حداقل مبلغ برداشت روزانه 50 دلار و حد اکثر 20.000 دلار است پس میتوان نتیجه گرفت این روش برای مبالغ بالا تر از 2000 دلار مناسب است . کارمزد در این روش هم مبلغ 10 دلار ثابت به اضافه 1% از مبلغ درخواستی است . مثلا وقتی درخواست برداشت 1000 دلار را ثبت میکنیم ، 10 دلار به صورت ثابت به اضافه 1% از این 1000 دلار یعنی 10 دلار دیگه و در مجموع 20 دلار کمتر دریافت میکنید یعنی مبلغ 980 دلار به شما پرداخت میشود . یا اگر درخواست 20.000 دلار که سقف پرداخت روزانه است را ثبت کنید ، مبلغ 10 دلار به صورت ثابت به اضافه 1% از 20.000 دلار یعنی 200 دلار کمتر دریافت میکنید . یعنی به جای 20.000 دلار مبلغ 19.790 دلار دریافت خواهید کرد .

حالا به نظر شما برای برداشت 100 دلار کدام روش مناسب تر است ؟ رمز ارزها یا پرفکت مانی ؟

اگر 100 دلار درخواست واریز از طریق پرفکت مانی ثبت کنید مبلغ 96 دلار دریافت میکنید و این مبلغ را بلافاصله پس از تائید دریافت میکنید . حالا اگر 100 دلار درخواست واریز از طریق بیت کوین ثبت کنیم مبلغ 89 دلار دریافت میکنیم و پس از تائید چیزی حدود یکی دو ساعت بعد به والت شما پرداخت میشود . پس برای مبالغ زیر 2000 دلار بهتر است از روش برداشت با پرفکت مانی استفاده کنیم تا کامرزد کمتری از برداشت ما کسر شود .

5 – شارژ و برداشت از طریق E-Pin (E-PIN Recharge ) :

در این بخش شما هم میتوانید E-Pin تولید کنید و آن را به دیگران بفروشید و هم میتوانید از دیگران E-Pin بخرید و اکانت خودتان را با آن شارژ کنید. ابتدا هر دو روش را برای شما توضیح میدهیم و سپس چند نکنه مهم در مورد E-Pin به شما خواهیم گفت.

ابتدا  در قسمت Recharge Wallet With E-PIN شما میتوانید از طریق E-Pin  که از کاربری دیگر دریافت کرده اید ، حساب کاربری خود را شارژ کنید . پین را در قسمت مربوطه وارد کنید و بر روی  Recharge Now کلیک کیند . اکانت شما به میزان ارزش E-Pin که وارد کرده اید شارژ میشود .

اما در قسمت بعدی کلید Create New Pin قرار دارد که شما میتوانید به راحتی موجودی خود را به E-Pin تبدیل کنید و دیگر کاربران از آن برای شارژ حساب کاربری استفاده کنند

در قسمت بعدی هم  My created E-Pin قرار دارد که لیست E-Pin های تولید شده توسط شما نمایش داده میشود واطلاعاتی در مورد مبلغ ، کد پین و وضعیت پین مشاهده میکنید .

میرسیم به نکته مهم که باید در نظر بگیرید

هیچوقت از کسی که نمیشناسید و بهش دسترسی ندارید E-Pin  نخرید . ممکن است شخصی به شما E-Pin غیر واقعی بفروشد و شما هزینه آن را هم پرداخت کنید اما یک E-Pin غیر واقعی خریده باشید . E-Pin را فقط از دوستان و آشنایانی که به آنها دسترسی دارید و آنها را میشناسید خریداری کنید تا مورد سو استفاده افراد کلاهبردار قرار نگیرید .

دقت کنید E-Pin میتواند روشی برای شارژ و برداشت و نقد کردن آن در ایران باشد که در کنار روشهای اصلی مثل واریز و برداشت از طریق بیت کوین یا پرفکت مانی به راحتی قابل استفاده است .

ای-پین ها کارمزد ندارند و میتوانید موجودی خود را به صورت ای – پین به اکانت دیگه ای منتقل کنید . یکی از کاربردهای ای- پین انتقال وجه بین اکانتهایی است که یک مالک دارند . همانطور که میدانید در گلدن ماین محدودیت تعداد اکانت برای یک شخص وجود ندارد . یعنی شما میتوانید با 10 ایمیل متفاوت ، 10 اکانت کاربری فعال داشته باشید که هر یک مجزا از هم درامدزایی میکنند .

فرض کنید یکی از اکانتای شما 5 دلار ، یکی 15 دلار ، یکی 30 دلار و … سود کرده باشند . با ای – پین میتوانید بدون کارمزد موجودی هر اکانت را به یک اکانت انتقال دهید و سپس با پرداخت یک بار کارمزد تمام مبلغ را در والت خود دریافت کنید .

6 – قسمت انتقال وجه بین کاربران (Balance Transfer ) :

در این قسمت میتوانید مبلغ مشخصی به حساب کاربری دیگر در گلدن ماین انتقال دهید . برای این منظور کافیست ایمیل یا نام کاربری گیرنده را وارد کنید و در قسمت پایین مبلغ را به دلار مشخص کنید .

دقت کنید که انتقال وجه بین کاربری با کارمزد همراه است .

Balance Transfer Charge 2 USD Fixed and 2 % of your total amount to transfer balance

مبلغ 2 دلار به صورت ثابت به همراه 0.02 درصد از میلغ انتقالی کارمزد خواهد بود که خود سیستم در هنگاماین انتقال ، مبلغ کارمزد را نشان میدهد . مثلا وقتی میخواهید 1000 دلار به حساب کاربری دیگر انتقال دهید طبق محاسبات فوق مبلغ 22 ذلار کارمزد خواهد داشت و به همین دلیل برای انتقال 1000 دلار حتما باید حد اقل 1022 دلار در اکانت خود موجودی داشته باشید . در گلدن ماین کمترین میزان انتقال وجه قابل قبول یک دلار است و برای بیشترین مقدار سقفی تعیین نشده است .

قسمت انتقال وجه بین کاربران توسط سیستم امنیتی گلدن ماین غیر فعال شده است

و امکان استفاده از این قسمت برای کاربران وجود ندارد 

7- قسمت زیر مجموعه ها و اعضای زیر شاخه شما ( My Matrix ) :

در این قسمت اطلاعات کاملی به تفکیک از زیر مجموعه های خود مشاهده میکنید . تمام کاربران زیر مجموعه شما در هر لول با اطلاعات کاملی از وضعیت آنها قابل مشاهده هستند . اطلاعاتی شامل این موارد :

Username : نام کاربری

Under Position : زیر مجموعه مستقیم کدام کاربر است

Ref. By : توسط چه کاربری مستقیما ثبت نام شده

Balance : موجودی او چقدر است

با انتخاب هر سطح از منوی بالا میتوانید اعضای این سطح را مشاهده نمایید.

8 – قسمت ثبت نامی های شما (My Referral ) :

در این قسمت لیست تمام کاربرانی که توسط شما ثبت نام شدند را مشاهده میکنید و اطلاعاتی مثل  Name ، Username ، Email ، Plan ، Join date را مشاهده میکنید

کمی بالاتر از لیست کاربران عضو شده توسط شما لینک رفرال خود را مشاهده میکنید . این لینک فرمتی به شکل زیر دارد :

https://GoldenMine.org/user/register/YOURUSERNAME

به جای  YOURUSERNAME نام کاربری شما قرار دارد .

هر شخصی که از طریق لینک شما عضو شود و مشترک پلن درآمدزایی شود، فارغ از اینکه در چه جایگاهی ثبت نام میشود ، کمیسیون رفرال آن به شما میرسد. دقت کنید تمام افرادی که از طریق لینک رفرال شما در سایت گلدن ماین ثبت نام کرده اند چه مشترک پلان درآمدزایی صد دلاری باشند یا خیر در این لیست قرار دارند. حتی کاربرانی که بعد از ثبت نام اقدام به تائید ایمیل و وریفای آن نکرده باشند و ثبت نام آنها قطعی نشده هم در این لیست قرار دارند. البته سیستم گلدن ماین کاربرانی را که وریفای ایمیل انجام نداده اند، به عنوان ثبت نام قطعی تلقی نمیکند و اکانت این کاربران را بین سه تا 7 روز پس از ثبت نام مجددا بررسی میکند و چنانچه وریفای ایمیل را انجام نداده باشند اکانت این کاربران حذف میشود و از لیست رفرال های شما نیز خارج میشوند.

9 – تراکنشها (Transactions ) :

لیست تمامی تراکنشهای که انجام داده اید با تمامی مشخصات آن را در این قسمت مشاهده میکنید .

10 – قسمت امنیت دو مرحله ای (2FA Security ) :

این قسمت برای افزایش امنیت اکانت شماست . در حقیقت با فعال کردن این قسمت علاوه بر داشتن اطلاعات اکانت نیازمند این هستید که رمز یک بار مصرف تولید شده توسط اپلیکیشن Google Authenticator را هم وارد نمایید. این برنامه را میتوانید از لینک داده شده در داخل پنل کاربری دریافت کنید و یا از طریق گوگل پلی یا آپ استور اقدام به نصب آن بر روی گوشی موبایل نمایید.

این برنامه در هر 30 ثانیه یک رمز یکبارمصرف تولید میکند که فقط 30 ثانیه اعتبار دارد . از این اپلیکیشن برای پسورد دو مرحله ای در سیستمهای بزرگی مثل اینستاگرام ، بایننس و … هم استفاده میشود. اگر برای نصب و آموزش فعال کردن این سیستم برای اکانت گلدن ماین مشکلی دارید به لینک زیر مراجعه کنید و از آموزش نصب و استفاده از این اپلیکیشن استفاده کنید.

11 – پشتیبانی (Support ):

در این قسمت هر سوالی یا مشکلی دارید میتوانید با پشتیبانی مطرح کنید . معمولا پاسخگویی در کمتر از 24 ساعت صورت خواهد گرفت . در حال حاضر برای پشتیبانی باید تیکت را به زبان انگلیسی ارسال کنید که میتوانید از Google Translator  استفاده کنید .

ما طی یک تیکت از پشتیبانی GoldenMine  سوال کردیم آیا برای کاربران ایرانی پشتیبانی به زبان فارسی انجام خواهد شد . در پاسخ اعلام شد که با افزایش کاربران فارسی زبان پشتیبانی به زبان شیرین فارسی هم انجام خواهد شد . لطفا دقت کنید اطلاعات اکانت خود را به هیچ فرد یا ای دی در تلگرام یا اینستاگرام ندهید . چانچه با بخش پشتیبانی تلگرامی ما تماس بگیرید فقط راهنمایی خواهید شد و هیچ اطلاعاتی از شما دریافت نخواهد شد . بنابراین در مورد مسایل حساس و امنیتی اکانت فقط با پشتیبانی در داخل پنل کاربری مکاتبه نمایید . اگر به زبان انگلیسی تسلط ندارید از گوگل ترنسلیتور استفاده کنید . ممکن است جملات شما دارای اشکال باشد اما قطعا پشتیبانان متوجه منظور شما خواهند شد و به شما کمک خواهند کرد.