بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

گلدن ماین چیست و چگونه درآمدزایی میکند ؟

 

گلدن ماین یک سیستم درآمد زایی بین المللی است . درآمدزایی در سیستم گلدن ماین به صورت کاربر محور میباشد یعنی در این سیستم کاربران هم زمان برای خودشون و دیگر کاربران درآمدزایی میکنند و افزایش میزان درامد هر کاربر با افزایش درآمد دیگر کاربران همراه است .

اما چطوری ؟

در سیستم بین المللی گلدن ماین ابتدا شما توسط یکی دیگر از کاربران به این سیستم دعوت می شوید . پس از عضویت به عنوان یک کاربر ساده و وریفای کردن ادرس ایمیل خود امکان دسترسی به پنل کاربری سیستم گلدن ماین را خواهید داشت اما هنوز امکان فعالیت و درآمدزایی در این سیستم بین المللی را ندارید .

برای شروع درآمدزایی شما باید مشترک طرح درآمدزایی گلدن ماین شوید . در صفحه پلان ،  پلان های فعال درآمدزایی را مشاهده میکنید که البته در حال حاضر یک پلان درآمدزایی در سیستم گلدن ماین تعریف شده که به پلان گلدن A معروف است و با توجه به پتانسیل بالای درامدزایی و هزینه معقول عضویت به عنوان تنها پلان درامدزایی سیستم گلدن ماین تعریف شده است . هزینه عضویت در این پلان صد دلار است که به راحتی توسط ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین ، لایت کوین ، دوج کوین ، اتریوم ، پرفکت مانی و … در هر کجای دنیا قابل پرداخت است.

پس از پرداخت هزینه اشتراک در این پلن به عضویت دایمی این پلن درمی آیید . این هزینه فقط یک بار پرداخت میشود و اشتراک شما در این پلن تاریخ انقضا ندارد و برای همیشه خواهد بود . پس این هزینه تنها هزینه شما برای تمام مدت درآمدزایی شما خواهد بود .

هم اکنون تمام امکانات سیستم برای شما فعال است و رسما میتوانید درامدزایی را اغاز کنید اما چگونه ؟

شما میتوانید به عنوان معرف با لینک اختصاصی خودتون دیگران را به عضویت و اشتراک در پلن درآمدزایی گلدن ماین دعوت کنید . با ورود هر نفر به سیستم توسط شما بلافاصله پورسانت شما به صورت دلاری به اکانت کاربری شما پرداخت میشود . اما روند سود دهی در این پلن به گونه ای هست که میزان درآمد و سود دهی شما را شگفت زده خواهد کرد .

در این پلن به دو شکل سود به شما تعلق میگیرد:

 قسمت اول سود شما بابت معرفی های شماست .

 با عضویت و مشترک شدن هر کاربر توسط شما ، سیستم گلدن ماین مبلغ 20 دلار به شما پورسانت میده که این پورسانت فارغ از مکان و جایگاه این کاربر است .

یعنی چی ؟ یعنی سیستم اصلا کاری نداره به اینکه این کاربر دعوت شده توسط شما در چه جایگاهی در مجموعه شما قرار گرفته . نفر اول است یا نفر صدم یا نفر هزارم . در هر مکان یا جایگاهی که قرار بگیرد شما این مبلغ 20 دلار را بابت معرفی این فرد بلافاصله پس از مشترک شدن این کاربر در پلان درآمدزایی دریافت میکنید. به این پورسانت ،  کمیسیون رفرال (Referral  Commission) گفته میشه که ترجمه فارسی اون میشه پورسانت معرفی .

 قسمت دوم سود دهی بابت جایگاهی است که این کاربر قرار میگیرد.

قسمت دوم سود دهی در پلان گلدن ماین مربوط به جایگاهی است که کاربر در آن قرار میگیرد . دقت کنید این کمیسیون کاملا مجزا از کمسیون رفرال است و هیچ ارتباطی به آن ندارد . چه شما دعوت کننده کاربری جدید باشید چه دیگران ، اگر این کاربر در مجموعه شما وارد شود و در یکی از جایگاههای زیرمجموعه شما قرار بگیرد شما این کمیسیون را دریافت میکنید که رابطه مستقیمی با سطحی که کاربر جدید به آن وارد میشود دارد .

قسمت شگفت انگیز درآمد سیستم گلدن ماین مربوط به این کمیسیون است که به پورسانت سطح یا اصطلاحا ( Level Commission ) معروف است . کمیسیون و پورسانت سطحی که دریافت میکنید ، به ازای هر کاربر وارد شده به سیستم متفاوت است و بستگی به جایگاه ورود این کاربر جدید در مجموعه شما دارد . مجموع میزان این کمیسیون در بیشترین حالت برای هر اکانت 22 میلیون و 340 هزار و 652 دلار است ! و چنانچه فردی به این میزان از کمیسیون سطح دست یابد اصطلاحا بازنشسته میشود و دیگر کمیسیون سطح دریافت نخواهد کرد .

بله درست است بیش از 22 میلیون دلار امکان درآمد زایی برای هر اکانت شما !

اما اینکه چقدر این درامد منطقی و محتمل به نظر میرسد یا اینکه نحوه دقیق دریافت این کمیسیونها به چه شکل است را در قسمت نحوه پورسانت دهی سیستم گلدن ماین مفصل توضیح داده ایم که میتوانید این صفحه را مطالعه کنید .

 

واریز پورسانتها ( کمیسیون سطح و کمیسیون معرفی ) به طور لحظه ای و بی درنگ توسط سیستم انجام میشود و به صورت ارز دیجیتال مثل بیت کوین ، لایت کوین ، دوج کوین ، اتریوم ، پرفکت مانی و … برای شما واریز میشود .

شما میتوانید روش پرداخت این کمیسیونها را برای سیستم مشخص کنید . البته هر کدام از این روشهای واریز درامد دارای شرایط حداقل و حداکثر روزانه میباشند .

به عنوان مثال اگر پورسانت خودتون به صورت وچر پرفکت مانی بخواهید باید بدانید حداقل میزان واریز روزانه 20 دلار و حداکثرواریز روزانه 500 دلار است .

یا اگر از روش واریز به والت پرفکت مانی استفاده کنید حداقل واریز روزانه 20 دلار و حداکثر آن 2000 دلار در روز است .

یا اگر قصد دارید مبلغ پورسانت خودرا به صورت بیت کوین دریافت کنید حداقل واریز روزانه 100 دلار و حداکثر واریز روزانه 20.000 دلار خواهد بود .

تمام این روشها و مزایا و معایب انتخاب هر روش را در قسمت آموزش های مربوط به برداشت وجه دلاری از اکانت توضیح داده ایم که میتوانید آن را مطالعه کنید .

سیستم بین المللی گلدن ماین در حقیقت یک سیستم نتورک مارکتینگ جهانی است که هدف آن صرفا درامدزایی و کسب درامد دلاری فارغ از سیستم بانکی کشورهاست . هر شخصی میتواند با داشتن یک اکانت فعال در این سیستم اقدام به درآمدزایی نماید و هیچ محدودیتی برای افراد در سراسر دنیا وجود ندارد .

کلیه نقل و انتقال مالی در سیستم گلدن ماین توسط ارز دیجیتال انجام میشود و شما تمام پورسانت خود را میتوانید به صورت ارز دیجیتال دریافت کنید و در هر کشوری که زندگی میکند آن را به واحد پولی کشور خود تغییر دهید .

کافیست در یکی از صرافی های معتبر اینترنتی که تعداد آنها هم بسیار زیاد است ثبت نام کنید و پورسانتهای خود را به ریال یا دیگر واحدهای پولی در دنیا تبدیل کنید .

گلدن ماین یک سیستم بین المللی نتورک مارکتینگ چند میلیتی است و هیچ مشکلی با کاربران ایرانی به دلیل تحریمهای آمریکا ندارد .

در این سیستم محدودیتی برای ساخت اکانت وجود ندارد و یک نفر میتواند یک یا چندین اکانت درآمدزایی داشته باشد .

زبان مرجع سایت اصلی گلدن ماین انگلیسی است اما اگر نگران این موضوع هستید باید بدانید ما در این سایت تک تک صفحات سایت و امکانات موجود در سایت براتون به فارسی با زبانی ساده و روان توضیح میدهیم و به راحتی و بدون مشکل میتوانید از تک تک امکانات سایت سیستم درامدزایی بین المللی گلدن ماین استفاده کنید

مزیت درآمد زایی با گلدن ماین در چیست ؟

بسیار واضح است یکی از روشهای مقابله با تورم ، کسب درآمد متغییر و متناسب با تورم است . یکی از اساسی ترین عوامل بالا و پایین شدن تورم مخصوصا در ایران قیمت بسیار متغییر و بالای دلار است . کسب درآمد دلاری از طریق گلدن ماین و افزایش روز به روز این درامد میتواند نه تنها باعث شود شما و خانواده شما در مقابل تورم دچار مشکل نشوید بلکه با کسب درامد روزافزون دلاری پیشرفت قابل ملاحظه ای در شرایط زندگی خود ایجاد کنید

حریم خصوصی در گلدن ماین به چه صورت است ؟

گلدن ماین یک شبکه بین المللی پولسازیست ، به همین خاطر کاربران این شبکه میتوانند از هر کجای دنیا در این مجموعه کسب درآمد کنند . در بعضی از کشورها قوانینی وضع میشود که ممکن است فعالیت در گلدن ماین را محدود کند . به همین خاطر گلدن ماین هیچ اطلاعاتی را از کاربران خود احراز نمیکند . تنها اعتبار سنجی گلدن ماین مربوط به ایمیل است و شما موظف هستید از ایمیل واقعی در ساختن حساب کاربری استفاده کنید .